gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Aglamayi bilmez giden...

Konu, 'Çöplük' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Aglamayi bilmez giden...

paylaşım için teşekkürler

Aglamayi bilmez giden... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Murat Başaran - Değer Bilmezlere

Murat Başaran - Değer Bilmezlere

Ne değerim görülür Ne kadrim bilinir Hal bilmezden bizi Esirge Ya Rabbim Değer bilmezlere Kıymet bilmezlere Söylenir bu şarkı Tüm kalsizlere Bir kere de nasip olmadı Seninle gülmek bile Çeke çeke dert kalmadı Kaçıyorken buldu yine Değer bilmezlere Kıymet bilmezlere Söylenir bu şarkı Tüm kalpsizlere Söz: Murat Başaran Düzenleme: Ozan Çolakoğlu __________________
  2. Allah Bİlİr Sİz Bİlmezsİnİz

Allah Bİlİr Sİz Bİlmezsİnİz

allah bilir siz bilmezsiniz Allah'u Teala Neden Hz. Adem Ve Havva'nin Çocuklarinin Bİrbİrlerİ İle Evlenmesİne- Bİr KerelİĞİne Bİle Olsa- İzİn VermİŞtİr...? Allah ( C.c.) İstese İdİ Bİrden Fazla Adem Ve Havva Yaratamaz Mi İdİ ?yerlerİ Ve GÖklerİ Yoktan Var Edİp Onlari En Son Teknolojİ Harİkasi Olarak Yaratan Allah (c.c.) - MÜracaact Allah'in VarliĞinin İspati Dosyasi -elbette İstese İdİ İkİ...
  3. Bilmez miyim Hiç ?

Bilmez miyim Hiç ?

Vuruyorum yokuş aşağı, kıyıya Bir taşın üstüne oturuyorum Ben oturur oturmaz Çıkıyor kuytularından bütün görünümler Bilmez miyim hiç bütün bu sözler ne der ona Bu sözler ve bu sözlerin içinde çırpınan uzaklıklar Dolaşıyorum bir başıma, ortalıkta kimsecikler yok Kıyılar da bomboş, kır yolları da Soluğumu duyuyorum ara sıra, bir onu duyuyorum Duymuyorum belki de, biliyorum...
  4. Özlem Tekin - Kimse Bilmez

Özlem Tekin - Kimse Bilmez

kimse bilmez ömür boyu dert oldum kendimi aramaktan yoruldum düşüp yollara bir derman buldum seni gördüm göreli sana tutuldum kimse bilmez bir ömür sürüklendim her sabah yeniden ümitlendim bakıp aynaya ne sözler verdim seni gördüm göreli aşka dilendim boyuna posuna havasına yandığım bilmeden yoluna yanına kapısına düştüğüm eline dizine yatağına yattığım gönlünü gözünü sözünü...

Sayfayı Paylaş