gebe
  1. emelcum

emelcum Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    38
    Ödül Puanları:
    18

Ağlatan Dua

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında emelcum tarafından paylaşıldı.

AĞLATAN DUA Ya Rahman! Ya Vedud! Ya Rahim! Ya Latif! Ey beni en en çok sevenim.. Ey beni en en çok kollayıp gözetenim.. Ey sesimi hep duyanım! Yaralarımı saranım.. Eyy hiç darılmayanım! Çağırınca koşarak gelenim! Ey bana benden yakınım! Ey beni en çok bilenim! Ey en çirkinimden sonra bile “gel” diyenim! Eyy! Dünya terketse, hiç terketmeyenim! Ey en en vefalım..Ey Sevgili, en sevgili! Meded!.. Ahh.. Ey kadrini hiç bilemediğim! Ahh.. Ey nefsimin ilk şahlanışında bir kenara ittiğim.. Ahh.. Ey “Sendeyim” deyip, ülfetlerde kaybettiğim! Ahh.. Ey “Yalnız Sana..” deyip, gayrısına kulluk ettiğim.. Ahh Sevgili! En en Sevgili.. Ahh ya Vedud! Ya Rahim! Ya Sabur... Ahh ya Tevvab! Ya Afuvv.. Ahh ya Rabbi! Ahh Allah’ım Af Allah’ım! Tut sana müştak yüreğimi, affet beni... Hani Rabbim, bir anne nasıl korur-kollar evlatlarını, Onlar istemeden ulaştırır ihtiyaçlarını Bilir neye ihtiyaçları olduğunu Hep hazır ve nazırdır hani Hep verir, hiç düşünmez canını Hani Rabbim, yavrusunun canı acısa canı yanar annenin Hasta olsa yavrusu, kalkmaz eli-kolu, hüznünden kalbi acır hani? Ey Annelerin kalbine, onları “anne yapan” merhameti, Sevgiyi koyan Rabbim! Onlar, okyanusundan bir zerre ile böyle iseler Sen nasılsın kimbilir? Bu duyguyla, gözyaşlarımla kapındayım Rabbim Geri çevirme sana müştak yüreğimi, kabul eyle dileğimi Ya Rahman! Ya Vedud! Ya Rahim! Ya Latif! Tut yüreğimi, bırakma beni ALLAH'ım Amin.. .

ASLIMOZUM, aysen*, MaWiM ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. emelcum

emelcum Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    38
    Ödül Puanları:
    18
    Kızlar çok hoşuma gitti sizinle de paylaşmak istedim. Cumamız mübarek olsun...

3. NUTA

NUTA Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    62
    Ödül Puanları:
    178
    çok güzel canım sağol

emelcum bunu beğendi.
  4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Hayırlı Cumalar Herkese, sizinde ellerinize sağlık bu güzel paylaşım için ayrıca teşekkür ediyorum.

emelcum bunu beğendi.
Ağlatan Dua konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ağlayı ağlayı düştüm yollara

Ağlayı ağlayı düştüm yollara

Ağlayı ağlayı düştüm yollara Karışayım bozbulanık sellere Adı sanı bilinmedik illere Gitmeyince gönül yardan ayrılmaz Ahım kaldı şu gelinin ahdinde Deremedim güllerini vaktinde Karanlık gecede kolum altında Yatmayınca gönül yardan ayrılmaz Gözüm kaldı şu kaplanın postunda Azrail de can almanın kastında Döne döne teneşirin üstünde Yunmayınca gönül yardan ayrılmaz Hadini de...
  2. Emrah - Ağlaya Ağlaya

Emrah - Ağlaya Ağlaya

Şu dağların ardı bahar dediler Yürüdüm yürüdüm erişemedim Her kul kaderini yaşar dediler Derdimi kimselye bölüşemedim Hep yalnız yaşadım acılarımı Yar hasretin böldü uykularımı Bir dosta açıpta duygularımı Ağlaya ağlaya anlatamadım Ne ümitler vardı Boşa taşıdım ne çileler gördüm Neler yaşadım hep yokuşta koştum Artık usandım Aşkın menziline ulaşamadım
  3. Dua...

Dua...

Ya Rab. bizlere Hz İbrahim as. teslimiyetini, Hz Eyyub ve Yakup as.. sabrını, Hz Yusuf as. iffetini... Hz Muhammed sav merhametini ve güzel ahlakını bizlere nasip eyle.. Kuran Ahlakıyla ahlaklandır.. Kuran-ı bize, bizi ona aç inş.. amin.. alıntı
  4. ''dua''

''dua''

Size anlatacağım bu hikaye benim yaşamış olduğum bir olaydır... Bir sabah annemin bana seslenmesiyle uykumdan uyandım,elimi yüzümü yıkamak için banyoya gittim.Yüzümü yıkayıp aynaya baktıgım an feryadı bastım.bağrışlarımı duyan annem koşup yanıma gelmişti._Ne oldu kızım,niye bağırdın öyle .. _Anne bak..gözkapağımın üzerindeki nohut büyüklüğündeki bu şişlikte ne.. Annem gözümün üzerindeki...
  5. dua

dua

yemekten önce yapılması gereken dua

Sayfayı Paylaş