gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ağlatan Sözler 2012

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ağlatan Sözler 2012 Ağlatan mesajlar 2012
    Merhaba arkadaşlar ben birini ağlatmak istiyorum ve sizden de ağlatan sözler istiyorum ama mümkünse yeni olsun bu sözler:)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ağlatan Sözler 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mete Ağlaya Ağlaya Kalmadı Gözümde Yaş Sözleri

Mete Ağlaya Ağlaya Kalmadı Gözümde Yaş Sözleri

ağlaya ağlaya kalmadı gözümde yaş sözleri mete sözleri kalmadı gözümde yaş mete şarkı sözü mete 19 nisan yeni beste, mete ağlaya ağlaya şarkısı, mete bırakıpta gidenler bestesi, mete yeni bestesi,metenin son bölümdeki şarkısı, ağlaya ağlaya şarkı sözleri 19 Nisan akşamı izleyici kanal D ekranlarında oynayan ve reyting rekorları kıran dizi "Öyle bir geçer zaman ki" ye kitlendi.Bu...
  2. Anlamlı Ağlatan Sözler 2012

Anlamlı Ağlatan Sözler 2012

2012 Ağlatan Sözler kısa Anlamlı Ağlatan Sözler 2012 Merhaba Sevgili Melek'ler ve ağlatan yeni sözler arayan siz sevgili misafirler. Bu sayfamızda yeni ağlatan sözler sunuyor ve diyoruz ki bu sözlerin anlamı harika çok duygu yüklü. "Pişman değilim! Sadece dön bak arkana; ne için, nelerden vazgeçtin? Neler dururken, sen neyi seçtin". Ömrümün her gününde, asırlık elem saklı... Adın...
  3. Ayça Varlıer Ağlama Babam sözleri

Ayça Varlıer Ağlama Babam sözleri

Ayça Varlıer Ağlama Babam sözleri Selam kızlar sizden Ayça Varlıer'in söylediği Ağlama Babam adlı şarkının sözlerini rica ediyorum.
  4. Ayça Varlıer Ağlama Babam şarkısı sözleri

Ayça Varlıer Ağlama Babam şarkısı sözleri

Ayça Varlıer Ağlama Babam şarkısı sözleri Ayça Varlıer Ağlama Babam'ın sözü Merhaba Sevgili Melek'ler... Kalbim Dört Mevsim dizisinin başrol oyuncusu Ayça Varlıer'in söz ve müziği kendisine ait olan şarkısı Ağlama Babam'ın sözlerini, sizler için ve bu şarkının sözlerini isteyen misafirlerimiz için paylaşıyoruz. Ağlama babam sakın ağlama Taşlar yerinden oynasana Suyun sesi değişmez ah...
  5. 2013 Facebook Ağlatan Acı Sözler

2013 Facebook Ağlatan Acı Sözler

bu konu facebook kısa acı sözlere yer vermektedir. Facebook da en çok paylaşılan ve beğenilen ağlatan acı sözler arıyorsanız sizlere seçmiş olduğum birbirinden dokunaklı ve anlamlı kısa ağlatan, acı veren ve dokunaklı sözleri paylaşıyorum. "Pişman değilim! Sadece dön bak arkana; ne için, nelerden vazgeçtin? Neler dururken, sen neyi seçtin". Ömrümün her gününde, asırlık elem...

Sayfayı Paylaş