gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

Ağlatma gelem

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

Etme kurban olayım dost Ağlatma gelem gelem Tutup elim kollarımı
    Bağlatma gelem gelem
    Ağlatma gelem gelem
    Yarama boşa melhem
    Sürme kâr etmez dost dost

Bir de sen çektirme yeter
    Sevdan bende yanar tüter
    Cehennem narından beter
    Dağlatma gelem gelem
    Ağlatma gelem gelem
    Yarama boşa melhem

Nurşaniyem bu töremi
    Yakanlar yaktı çıramı
    Sinemde gizli yaramı
    Kanatma gelem gelem
    Ağlatma gelem gelem
    Yarama boşa melhem

Ağlatma gelem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serdar Ortaç - Başardın Ağlatmayı

Serdar Ortaç - Başardın Ağlatmayı

Söz:Serdar Ortaç Müzik:Marios Psimopoulos Tam unutmuşken, her şey bitmişken Neden karşı çıktın? Katlanıyordum, söylemiyordum, Kalan son yarımdın. Her şeyim vardı, Çok şey azaldı yokluğunda. Yalvarıyordum, saklanıyordum, dokunduğunda. Başardın ağlatmayı, Başardın yalvartmayı, Her şey istediğin gibi. Çok mutluydum sen yokken Sevmeyi unutmuşken Geldin de ne farketti ki? (Taxim Edition)...
  2. Ferdi Tayfur -  beni ağlatmaya ne hakkın var

Ferdi Tayfur - beni ağlatmaya ne hakkın var

Kalmasın gönlümde ondan bir eser Izdıraptan başka ne verdi bana Bütün duygularım isterse bitsin Çekilsin dünyamdan çekilsin gitsin Beni ağlatmaya kimin hakkı var Beni sızlatmaya kimin hakkı var Yaşantım sanki ecel yanımda o varken Çekilsin dünyamdan çekilsin gitsin Acılar bitmez dertler tükenmez o varken O varken, o varken, o varken Beni ağlatmaya kimin hakkı var Beni sızlatmaya...
  3. Mustafa Sandal - Beni Ağlatma

Mustafa Sandal - Beni Ağlatma

Akıp giden sel gibi Esip geçen yel gibi Neden yoksun yanımda Bir sen yoksun Arar gözler hep seni Neden yoksun yanımda Bir sen yoksun Sorar gönlüm hep seni Bir gün gelip de karşıma çıkınca Başkası varsa dilinin ucunda Anlatma Beni ağlatma __________________
  4. Bebeğinizi ağlatmadan yıkamak için!

Bebeğinizi ağlatmadan yıkamak için!

Anne meleklerime güzel bir öneri.Birçoğumuz bebeklerin suya girdiklerinde ağlamalarına anlam veremeyiz ve tabiî ki onların ağlamalarına da dayanamayız.O zaman bu minik bedenleri yıkamayı onlar için zevkli kılmaya ne dersiniz? Sıcak bir ortam oluşturun Bebeğinizin küvetini doldurmadan önce banyonun ısınmasını sağlayarak bebeğinizin üşümemesini sağlayabilirsiniz. Böylece bebeğinizi banyoya daha...
  5. Aciiillllllllll uyapdan gelen mesaj

Aciiillllllllll uyapdan gelen mesaj

Merhabalar 2006/218 nolu dosyada 08/11/2012 tarıhınde temyiz sonucu donmustur karar sonucu onama bozma dıyor nedemek ıstıyor acııııllll ne olurrrrr

Sayfayı Paylaş