gebe
  1. DarkAngeL

DarkAngeL *MaWinin kankası Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

ağlayacaksın!!!! ağlayacakk......

Konu, 'Çöplük' kısmında DarkAngeL tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ağlayacaksın!!!! ağlayacakk......

hepsi cok guzel emegine saglik

ağlayacaksın!!!! ağlayacakk...... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ağlayacağım

Ağlayacağım

Hüzün yıldızları parlıyor bugün gökyüzünde.. Bu gece yine için için yanıyorum..Oturmuş seni düşünüp ağlıyorum.. Seni, gidişini, sevişini, herşeyini...Unutamıyor işte seni şu yaralı kalbim..Yaptıklarını hatırlayıp, pişman oluyor...Seni düşünüyorum bu gece, karanlık gökyüzünde...Simsiyah gökyüzünde parlayan yıldızları seyrediyorum..Onları sana benzetiyorum..Kararmış kalbimin bir kenarında yanan...
  2. Müslüm Gürses - Bugün Ağlayacağım

Müslüm Gürses - Bugün Ağlayacağım

Sensiz kalacak yine, evim, barkım, ocağım Bakıp bakıp resmine, bugün ağlayacağim Sensiz kalacak yine, evim, barkım, ocağım Bakıp bakıp resmine, bugün ağlayacağım Elimde bir sigara, kalbimde gizli yara Dün olan anılara, bugün ağlayacağım Ne şarkılar susacak, ne de güneş doğacak Bu ilk ve son olacak, bugün ağlayacağım Ben derin uykularda, belkide rüyalarda Ben çıkmaz sokaklarda, bugün...
  3. Mahsun Kırmızıgül - Dokunsalar Ağlayacağım

Mahsun Kırmızıgül - Dokunsalar Ağlayacağım

Bir çiçek gibiydin taze dalında Rengine doymadan bırakıp gittin Sonnahar gelmeden rengin solmadan Ayrılık yeline kapılıp gittin Gittin de benim belimi büktün Şimdi dokunsalar ağlayacağım Ardından karalar bağlayacağım Nasılsın deseler ağlayacağım Bu gurbette neler geldi başıma Zehir kattın ekmeğime aşıma Doyamadan şu gencecik yaşıma Ayrılık yeline kapılıp gittin __________________
  4. Ağlayacaksan konuşmayalım

Ağlayacaksan konuşmayalım

Ağlayacaksan Konuşmayalım… (susku duvarları yıkarsa, ardında ben olacağım…) gülüşlerimi tahliye et ey Panos!... Cezasını çekmedim mi?... meşgule düşen beklemeleri kendimden kaçıyorum, Beni saklayabilir misiniz?... içinden taşan bir kadının dalgaları ıslattı aynayı ayna!... Göstermiyor iç yıkımları dikişleri kaynadı kesilen mavilerin suya düştü öpüşüm, düpedüz intihar bu...
  5. Bende ağlayacak hal kalmadı

Bende ağlayacak hal kalmadı

Şu şairler ne garip insanlar...Durup durup sevgilerini anlatıyorlar satırlarda. Alev - alev yanan gözlerinden, vazgeçilmez dudaklarından bahsediyorlar hep bir kaç satırla tarif ediyorlar sevgilerini OLUR MU YA ! Böyle sevgi olur mu hiç ? Bende anlatmak istiyorum bazen bir kaç kelime karalıyorum kağıdıma. ama nedense olmuyor bir türlü seni tarif edemiyorum Sendeki karmaşayı...

Sayfayı Paylaş