gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

ağlayan bebek resimleri ( oyy kıyamam ben size )

Konu, 'Bebek Resimleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

bebek melek dövmeleri ağlayan melek resimleri ağlayan dövmesi resmi bebek [​IMG]

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ağlayan bebek resimleri ( oyy kıyamam ben size )
    ayy kim ağlatmış bunları yerim ben sizi
    ellerine sağlık canım

3. Gülümseme

Gülümseme Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

ayy çok tatlılar.bebekler her hali ile güzel değil mi?

4. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

ayyy neden ağlamış bunşar kıyamam ben

5. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    ahhhh kıyamam ben bunlara yazık yaaaa..sız aglamayın döwerım ben onlarııı

ağlayan bebek resimleri ( oyy kıyamam ben size ) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ağlayan bebekler

ağlayan bebekler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Ağlayan bebeği şiddetli sallamayın

Ağlayan bebeği şiddetli sallamayın

sarsılmış bebek sendromu belirtileri ağlama işaretleri bebek sallama sendromu bebeklere şiddet Özel Bahar Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Mustafa Kesecik, "bebek sallama sendromunun (Shaken Baby Syndrome) aslında "sarsılmış bebek sendromu" olduğunu söyledi. Ağlayan bebeklerin ebeveyn veya bakıcılar tarafından şiddetle sallanmasının bebeğe 'gizli...
  3. Ağlayan Bebek Kucağa Alınmalı..

Ağlayan Bebek Kucağa Alınmalı..

bebekler kucağa alışır mı bebek kucağa alışır mı alışan bebekler bebek ne zaman alışan Bebekleri kucağa almak konusunda pek çok anne babanın kafası karışır. Buna neden olan inanış da sık sık kucağa alındığında buna alışacağı hatta şımaracağıdır. Uzmanlarsa bebeklerin özellikle ilk aylarında sebepsiz görünen ağlamalarında mutlaka kucağa alınması gerektiğini belirtiyor. Klinilk Bebek, Çocuk ve...
  4. Ağlayan Göz avatar Resimleri

Ağlayan Göz avatar Resimleri

ağlayan avatar resimleri, göz avatar resimleri, göz avatarları Profil resminize hüzünlü bir şekil de ağlayan göz resimleri arıyorsanız sizlere en güzel ve çok beğenilen ağlayan göz avatar resimlerinden seçtiğimiz örnekleri paylaşıyor ve Melekler Mekanı.Com olarak herkesin hüzünden değil sevinçten ağlamasını diliyoruz...
  5. Ağlayan Bebeği Nasıl Sakinleştiririm?

Ağlayan Bebeği Nasıl Sakinleştiririm?

ağlayan bebek nasıl susar,ağlayan bebeği susturmanın yolları,ağlayan bebek nasıl susturulur,ağlayan bebek nasıl sakinleştirilir, Sakin olun. Sizin sakin olmanız, bebeğinizi de etkileyecektir. Anne karnından itibaren annenin ruhsal durumunun bebeği etkilediğini tespit eden araştırmalar bulunmaktadır. Bebeğinizin altını kontrol edin. Tuvaletini yapmış olabilir, pişik olmuş olabilir ya da...

Sayfayı Paylaş