gebe
  1. melek plus

melek plus Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    8

Ağlayan Gözlerinde Sevdim

Konu, 'Çöplük' kısmında melek plus tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    Ben seni gözlerimle değil
    Ben seni dudaklarımla sevdim
    Sen bana son bakışında
    O ağlayan gözlerinde sevdim

:cry:emeğine sağlık cnm...:cry:

3. melek plus

melek plus Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    8
  4. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımm ellerine sağlık çoook beğendim :18:

Hani o gece söz vermiştik
    Hani hiç bırakmayacaktın elimi

Merak etme aşkım
    Ben her zaman buradayım

Bana tercih ettiğin kişide
    mutlu ol yeter… :18: :18:

5. melek plus

melek plus Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    sağol canım sudembeyaz [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Ağlayan Gözlerinde Sevdim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Orhan Gencebay - Sev Dedi Gözlerim

Orhan Gencebay - Sev Dedi Gözlerim

Gördü gözlerim Gördü gözlerim Bir gerçeği gözlerinde Gördü gözlerim Bir heves değil bir arzu değil Sevgilin budur senin sev dedi gözlerim Seni yıllardır bekliyordum Bir sevgilim yok yok diyordum Hasretin yokluktan zehrolmuştu Dünyadan bir zevk almıyordum Sen de bahtım gibi bana vefasız olma sevgilim Ömrümce aradım seni yaşla dolmasın gözlerim Her arzunun ötesinde bir ağ gibi hep sen...
  2. Ağlayan gözler benim değil yarım kalan aşkın gözyaşları

Ağlayan gözler benim değil yarım kalan aşkın gözyaşları

aglayan göz yaşları ağlayan göz avatarları ağlayan gözler avatarları aşk için gözler gözyaşları . Gitmeliyim dedi son bir çabayla kurtulurken buluttan, gitmeliyim ne olur anla yepyeni hayatlar beni bekliyor. İçimde bir ürperti dolaştı okudukça yazılanları. Giden gitmişti nasıl olsa, ya ardında kalan yaralı yürek. Gözlerimin içine bak, göreceksin yalnızlığı, kimsesizliği. Ağlayan...
  3. Biraz dikkatli baksaydın gülen gözlerimdeki , ağlayan ben'i görebilirdin....

Biraz dikkatli baksaydın gülen gözlerimdeki , ağlayan ben'i görebilirdin....

Yüreğimi Haketmedin Biraz dikkatli baksaydın gülen gözlerimdeki , ağlayan ben'i görebilirdin. Yada gerçekten sevseydin beni kalbimin çığlıklarını susturabilirdin. Ben senken sen ben olamadın. Izdırabımın sebebi oldu sevgim. Tükendim, tükettim hıncımı almak için tekmeler attım sevgiye kendime, yüreğime... Birçok kez hazırladım kalbimi seni unutmak için ne yaptıysam olmadı Boyun eğdim...
  4. Ağlayan Göz avatar Resimleri

Ağlayan Göz avatar Resimleri

ağlayan avatar resimleri, göz avatar resimleri, göz avatarları Profil resminize hüzünlü bir şekil de ağlayan göz resimleri arıyorsanız sizlere en güzel ve çok beğenilen ağlayan göz avatar resimlerinden seçtiğimiz örnekleri paylaşıyor ve Melekler Mekanı.Com olarak herkesin hüzünden değil sevinçten ağlamasını diliyoruz...

Sayfayı Paylaş