gebe
  1. BaL

BaL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ağLayan kadınLar

Konu, 'Kadınca' kısmında BaL tarafından paylaşıldı.

ağlayan kadın ağlayan kadın resmi avatarları resimleri bayan avatarları Bir kadını ağLatmak çok zor değiLdir asLında. KadınLar her şeye ağLayabiLir; bir fiLme, bir şarkıya, bir yazıya... En az erkekLer kadar yani! Ama bir kadını yürekten ağLatmak zordur. Eğer bir kadın yürekten ağLıyorsa, ağLatan onun yüreğine uLaşmış demektir.Ama o yüreğin değerini biLememiş oLacak ki ağLatan, gözünü biLe kırpmadan teker teker batırır iğneLerini yüreğe! -İşte o zaman koca bir yumruk geLir oturur boğazına kadının. Yutkunamaz, nefes aLamaz; çünkü o koca yumruk canını çok acıtır. GözLeri buğuLanır kadının sonra.AğLamayacağım, der içinden. Ama engeL oLamaz işte.Çünkü yüreğine uLaşmıştır biriLeri ve iğneLer sapLamaktadır.. Bu acıya ne kadar karşı koyabiLir ki bir kadın. İnce ince süzüLür yaşLar gözünden; önce birkaç damLa, sonra bir yağmur seLi... Ve kadın ağLar; hem de çok!Sanmayın ki gidene ağLar kadın! Gidenin giderken koparttığı yerdir onu ağLatan, orada bıraktığı yaradır. O yaranın hiç kapanmayacağını, kapansa biLe izinin kaLacağını biLir kadın; o yüzden ağLar. Ama biLir misiniz, ağLamak kadınLarı oLgunLaştırır. Her damLa, daha çok kadın yapar kadınLarı. Her damLa bir derstir çünkü.Bazen kadınLar ağLadığında çoğu insan, ağLama niye ağLıyorsun ki, değmez onun için derLer. BiLmedikLerindendir böyLe demeLeri. Çünkü yürekLeri acıyan kadınLar ağLamazLarsa, öLürLer. İçLerindeki zehirdir onLarı öLdüren! AğLayarak o zehirden kurtuLur kadınLar, o irini temizLerLeryaraLarındaki! Çünkü biLirLer, o irin temizLenmezse iLtihaba dönüşür yaraLarı.Dönüşmemesi Lazımdır oysa. O yüzden de boLca ağLarLar.Zaman geçer sonra. KadınLar kendiLerine sarıLmayı öğrenirLer. Umarım öğrenirLer, yoksa ruhLar sapkın yoLLara çarpar kendini. Sapan ruhLarın doğru yoLu buLması da yeni acıLar demektir. Bunu biLir kadınLar, o yüzden eninde sonunda öğrenirLer kendilerine sarıLmayı...Çok ağLayan kadınLar, bir çok şeyden vazgeçen kadınLardır asLında. Her damLa oLgunLaştırır kadınLarı evet ama oLgunLaştıkça o safça inandıkLarı aşk gerçeği onLarın gözünde küçüLür. KüçüLdükçe değerini yitirir ve işte o zaman kendiLerine sarıLıp, yeni bir kadın yaratırLar kendiLerinden.GüçLü, yeniLmez, mağrur ve aşka inanmayan...İnsanLar soruyorLar çoğu zaman neden bu kadar çok bekar kadın var diye; hepsi kariyer derdinde oLan. Çünkü inançLarını yitirdi o kadınLar.Zamanında yürekLerine o kadar çok iğne sapLandı ki, o kadar çok ağLadıLar ki! Artık kendiLerinden başka bir doğru oLmadığına inanıyorLar, o yüzden kendiLerine sarıLıyorLar.Çünkü biLiyorLar ki sarıLdıkLarı adamLar onLarı hak etmedi; hem de hiçbir zaman! Hep bir çıkarLarı oLdu sarıLdıkLarı adamLarın.E.. o zaman niye sarıLsınLar ki! Niye sarıLaLım ki! Etrafınızda yürekten ağLayan bir kadın varsa biLin ki oLgunLaşıyordur.BiLin ki, gerçekLeri kabuL etmeye başLamıştır.BiLin ki, artık aşkın oLmadığına inanmıştır.BiLin ki, sarıLacak tek bir doğrusu kaLmıştır.O da kim, ne diye sormayın artık. Çok ağLayan kadınLar, eninde sonunda kendiLerine sarıLırLar çünkü!
    gaLiba biraz benim gibii... sonum kariyerim oLucak sanırım....

2. banu23

banu23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: ağLayan kadınLar
    canım bu yazın için tebrikler çok başarılı bir anlatım bence ama biraz karamsarlaşmış gibi geldin bana yazdıklarını zamanında yaşadım hemde kötü bir yaraydı lakin karşıma öyle biri çıktıki 7 senemi paylaştım ömrüm varsa77 senemide paylaşırım umarım senin karşınada sana layık biri çıkar karamsarlığa düşmemeni öneririm!!!

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.217
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: ağLayan kadınLar

canım aklına bişey gelmesin konunu buraya taşıyan benim buranın daha uygun olacağı kanısıyla taşıdım emeklerine sağlık;)

ağLayan kadınLar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ağlayan kek

Ağlayan kek

:gossip:MALZEMELER 4 yumurta 3 fincan şeker 3 fincan un 1,5 çorba kaşığı kakao 2 çorba kaşığı süt 1 paket kabartma tozu kreması : 1 su bardağı süt 1 paket krem şanti sosu: 1 su bardağı süt 1 çorba kaşığı un 1 su bardağı su 1 çorba kaşığı kakao:f060: HAZIRLANIŞI Keki için önce yumurta ve şekeri çırpın. Sonra 2 çorba kaşığı sütü ve kakaoyu ilave edin. Biraz çırptıktan sonra ununu koyup tekrar...
  2. Ağlayan Kek

Ağlayan Kek

Beğeniceğinizi umduğum güzel bir kek tarifi meleklerim :muz::muz: HAZIRLANIŞI Keki için önce yumurta ve şekeri çırpın. Sonra 2 çorba kaşığı sütü ve kakaoyu ilave edin. Biraz çırptıktan sonra ununu koyup tekrar çırpın. En son kabartma tozunu koyup güzelce çırptıktan sonra yağlanmış tepsiye bosaltıp 175 derece ısıtılmıs fırına koyun.30 dakika sonra alın ve sıcak kekin üstüne 2 su...
  3. Ağlayan kadın

Ağlayan kadın

ağlamak kadınları olgunlaştırır Ağlayan kadınLaR Bir kadını ağlatmak çok zor değildir aslında. Kadınlar her şeye ağlayabilir; bir filme, bir şarkıya, bir yazıya... En az erkekler kadar yani! Ama bir kadını yürekten ağlatmak zordur. Eğer bir kadın yürekten ağlıyorsa, ağlatan onun yüreğine ulaşmış demektir. Ama o...
  4. ağlayan seccade

ağlayan seccade

Yorgunluğun verdiği ağırlıkla hemen uykuya dalmıştı. Bir iniltiyle uyandı adam. Etraf halen karanlıktı. İniltiyi rüya gördüğüne yordu. Dudakları susuzluktan çatlıyordu öyle susamıştı. Işıkları yakmadan mutfağa gidip suyunu içti ve yatağına döndü. Tam uyumak üzereyken aynı inleme sesi tekrar kulaklarını tırmalamaya başladı. Ama rüyamıydı uyanık mıydı farkında değildi. Sesin geldiği yöne...
  5. ağlayan ağaç

ağlayan ağaç

Ağlayan Ağaç!.. (tamamen gerçeekk) Bursa'da gerçek bu ağacı bende gördüm.bümbüyük kökleriyle sarılmış yeryüzüne gelelim efsanemizee:Bursa da bir ağaç vardır normal sıradan bir ağaç.Bu ağaç bir olaya şahitlik ettiği için ve bazı olaylara üzüldüğü içiin koccammaaaaaaan bir göl oluşmuş (bu gölü bende gördümm)2 Sevdalı varmış birbirini seven aşık olan. kızın babası kızının oğlanla evlenmesini...

Sayfayı Paylaş