gebe
  1. ormangülü

ormangülü Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Aglayanlara özel

Konu, 'Komik Resimler' kısmında ormangülü tarafından paylaşıldı.

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Aglayanlara özel
    aaaaaaaaaaaa aa :haha::D:Dmafeder adamı bu :Demzik değil saksı mübarek::Demeğine sağlık

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

süpermiş almak lazım

4. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

abosuna bak süper emegine saglıkk

Aglayanlara özel konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. öZeLiMe

öZeLiMe

özelime Bir günün daha yorgunluğu var üstümde... Sensiz geçen bir günün acısı daha kalbime işlendi... Ne kadar mutlu görünüyorum dışardan, ne kadar vurdumduymaz... İçimde kopan fırtınaları, içime akan gözyaşlarını bir ben bilirim bir de Allah... Bu günde sevmedim ben seni değil mi? Bu zamana kadar hiç sevmedim yanında olamadım zaten değil mi? Madem öyle; seni sevıpte yanında olmayan bu kalp...
  2. özelim

özelim

Bilmiyorum daha öncelerini... seni tanımadan öncesini hatırlamak bile istemiyorum...olmaz diyordum ben yapamam ben kimseyi sevemem beni kimse sevmez diyordum.Amasen çıktın karşıma güneşim oldun ve bende sen nereye gidersen git hep o tarafa bakan bir ay çiçöği oldum... Sen gittin ben hep o tarafa baktım arkandan taki gelene kadar. HAni derler ya gökkuşağının altında hazine var gidenler onu...
  3. özelim...

özelim...

:bayraks:En özel günlerimin başlangıcı bügün hatunlar... sewgilim askerdeydi bitti ve allahım onu bana sağsağlim kavuşturdu :) ayy içim öyle bir huzurla dolu ki anlatamam paylaşmak istedim .. tüm mekan tüm melekler duysun istedim... :bayraks:
  4. Özel mi Özel Sözler

Özel mi Özel Sözler

Yalanlar bitmez dudaklar susmayınca sevgi olmaz gözler ışıl ışıl bakmaıynca Güller içinde geçse de ömrüm, senin üstüne gül koklamam Gülüm, seni koklamaksa ölüm sen buna değersin Gülüm. Aşk Bir Tiyatro Dediler Herkeze Bir roL verdiler En Zoru Bana Düştü Seni Unutmamı iStediLer. Düşlerini düşleyerek yaşamak, senden nefret ediyorum derken seni sevmek, var olmayan ömrümün tamamını sana...
  5. özel

özel

siz kaç yıldır bu siteyi kurdunuz

Sayfayı Paylaş