gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Ağlayarak canlı yayını terketti

Konu, 'Magazin' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Ayrıldığı sevgilisi Oğuz Kayhan canlı yayına bağlandı, Akalın çileden çıktı... Esra Ceyhan'ın Kanal D'deki programına konuk olan Demet Akalın, son günlerde yaşadığı olaylarla ilgili açıklamalar yaptı.

Oğuz Kayhan'ın bir röportajında yaptığı açıklamaları dinleyen Demet Akalın, yorum yapmak yerine 15 gündür Refik dayısının kendisini aramadığını anlatmaya başladı. Akalın, "Benim bir Refik dayım var. Adamcağız 15 gündür beni aramıyor. Çok kanıma dokundu, çok ağrıma gidiyor. Belki de söyleyecek bir şey bulamıyor. Gerçi diğer dayılarım yanımda, ailemin hepsi yanımda. İlle de Demet Akalın olunca bunlar yaşanmıyor diye bir şey yok. Ben biraz kötü oldum, içeri gideceğim" diyerek gözyaşlarını tutamadı ve stüdyoyu terketti.

Reklam arasından sonra stüdyoya tekrar gelen Akalın, "Aile mevzuları olunca kötü oluyorum. Onlar küçük bir yerde yaşıyorlar ve laf gelsin istemiyorum" açıklamasını yaptı.

Oğuz'dan dayak yemedim

Birlikte yaşadığı sevgilisi Oğuz Kayhan ile cep telefonundaki mesajları görmeden bir kaç gün önce ayrılma kararı aldıklarını ancak aynı evde yaşamaya devam ettiklerini belirten Demet Akalın, medyada yer alan Oğuz Kayhan'dan dayak yediği iddilarını da yalanlayarak "Dayak yemedim" dedi.

Mesajları gördüğünde zaten ilişkilerini bitirme kararı aldığını anlatan Akalın, "Eğer ilişkimiz bitmemiş olsaydı sinir krizleri geçirebilirdim ama güldüm. O kişinin kim olduğunun önemi yok ama biz salı günü ayrılmaya karar veriyorsak ve sen perşembe günü benim evimden benim teybimden o kişiye müzik dinletiyorsan bu bir skandaldır" şeklinde konuştu.

Demet Akalın, Kayhan'ın telefonunda kendi koruması ve şoförünün de mesaflarını gördüğünü söyleyerek "Ekmek yediğiniz yere bu yapılmaz. Çok fena kırıldım" dedi.

Kayhan: Öyle bir mesaj yok

Bu arada canlı yayına bağlanan Oğuz Kayhan, ise Amerika'dan yeni döndüğünü söyleyerek, aldatma haberlerini yalanladı ve "Mesaj diye bir şey yok. O tarzda bir mesaj yok. Ben hayatım boyunca kimseye yanlış yapmadım beni bilen bilir. Bundan sonra da yapmayacağım. Herşey insanlar için" şeklinde konuştu.

Kayhan, koruma ve şoförün laf taşıdığı iddialarını da yalanladı.
    (Televizyongazetesi)

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Ağlayarak canlı yayını terketti
    bu kadına acıyorummm yhaaa

Ağlayarak canlı yayını terketti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Canlı yayında AĞLAYARAK KÜFRETTİ

Canlı yayında AĞLAYARAK KÜFRETTİ

Kanaltürk'ü satan Tuncay Özkan, bu satışı eleştirenlere canlı ayyında küfretti. ENSONHABER.com/ÖZEL Kanaltürk televizyonunu Koza-İpek Grubu'na satan Tuncay Özkan, eski kanalında son kez ekrana çıktı. Canlı yayında Kanaltürk'ü neden sattığını anlatan Tuncay Özkan, satışı eleştirenlere ekrandan küfür etti. HACİZ YÜZÜNDEN SATTIM Tuncay Özkan, Kanaltürk'ü satmasının nedenini Kanaltürk...
  2. Canlı yayında küfür rezaleti

Canlı yayında küfür rezaleti

canlı yayında küfür rezaleti Mehmet Ali Erbil'in programını izleyenler şoke oldu. Ekan başındakiler ve stüdyoda bulunanlar yerin dibine geçti. FOX'ta canlı yayınlanan Çarkıfelek yarışmasından utandıran anlar. Sokakta ağza alınmayacak küfürlü kelimeler yarışmacının ağzından dökülüverdi. Rezalete imza atan olay adam Mehmet Ali Erbil değil, erkek yarışmacıydı. Ancak Erbil, bu utanca çanak...
  3. Canlı yayında taciz

Canlı yayında taciz

Almanya’nın Pro7 kanalında sunucu arkadaşının göğüslerine elleyen Hans Blomberg tokatla karşılık aldı. Almanya’nın Pro7 adlı televizyon kanalında canlı yayınlanan “Bundesvision 2009” isimli yarışma sırasında, izleyicilerin oylarıyla belirlenen sonuçları açıklamadan önce “Ancak bir gerçek var ki, bu akşamın en iyi iki puanı bende kaldı” diyerek sunucu arkadaşı Susanka Bersin’in göğüslerini...
  4. Spikere canlı yayında şok

Spikere canlı yayında şok

Bu programa bi kaç kere denk geldim..Pek güzel değil...Sanki rol yapıyolar gibi..... Flash TV'deki Yalçın Çakır'ın programı artık mide bulandırmaya başladı. Hakaretler havada uçuşuyor...Flash TV'de yayınlanan Yalçın Abi İle Yüzleşme programında mide bulandıran olaylar ekrana getiriliyor. Bu kez de canlı yayında "kafanı gözünü kırarım" sözleri havada uçuştu. İki haftadır...
  5. Birand’tan canlı yayında veda

Birand’tan canlı yayında veda

mehmet ali birand, veda etti, haberleri doğru mu, ne zaman , canlı yayında veda haberlerini buradan bulabilirsiniz Birand’tan canlı yayında veda: Hepinizden dua bekliyorum.... Mehmet Ali Birand dün akşam programının sonunda söyledikleri ile izleyenleri şaşkına çevirdi. Birand ‘Artık veda zamanı’ dedi, neden ayrıldığını da açıkladı. Kanal D’de ana haber ve 32. gün programlarını sunan...

Sayfayı Paylaş