gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Agresifliğinin nedeni ortaya çıktı!

Konu, 'Magazin' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

agresifliğin nedenleri çocuklarda agresiflik timuçin esen şebnem ferah timucin esen şebnem ferah sevgilisi

Bi sanatçıya yakışmayan görüntülerdi izlediklerimiz ne ve neden yaptığı önemli değil ama suçlu kim gazetecilermi yaksa timuçin esenmi kavgayı önce kim başlattı?onu anlıyamadım:D

GEÇTİĞİMİZ HAFTA MAGAZİNCİLERE SALDIRAN OYUNCU TİMUÇİN ESEN'İN AGRESİFLİĞİNİN NEDENİ ORTAYA ÇIKTI.

Ünlü oyuncu, gittiği mekanda eski sevgilisi Şebnem Ferah ile Tuna Kiremitçi'yi el ele görünce, sinirini mekan çıkışı kendisini görüntüleyen magazincilerden çıkardı. Geçmişte Şebnem Ferah ile gözlerden uzak bir beraberlik yaşayan Timuçin Esen, olay gecesi gittiği barda eski aşkıyla karşılaştı. Mekanda bulunanların anlattıklarına göre Ferah, o akşam Hayal Kahvesi'ne yeni sevgilisi yazar Tuna Kiremitçi ile gelmişti. Onları el ele görmek, Esen'i rahatsız etti ve bu tatsız tesadüfün de etkisiyle alkol sınırını aştı.

Yazar Tuna Kiremitçi, Demet Sağıroğlu ile olan ilişkisini bitirir bitirmez Şebnem Ferah'la aşk yaşamaya başladı. Ayrılık acısını çabuk unutan Kiremitçi, geçtiğimiz hafta Hayal Kahvesi'nde Şebnem Ferah'la el ele görüldü.

Agresifliğinin nedeni ortaya çıktı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Balon nasıl ortaya çıktı

Balon nasıl ortaya çıktı

Buhar sorununu bilimsel yönden geliştirmesinden ötürü Watt, bu devrimlerin kaynağı sayılmalıdır. Ondan önce Newcomen’in makinesi ağır ve zor ilerliyor, teknik yerinde sayıyordu. Watt’ın aracılığıyla bilimin işi ele alması üzerine bu yavaş gidişte birden bir canlanma görüldü. Tekniğin ilerleyişi bir devrim niteliğini aldı, olayların akışı büyük bir hız kazandı. Bilim, insanlık tarihinde üçüncü...
  2. Evliliğin mutluluk sırrı ortaya çıktı..

Evliliğin mutluluk sırrı ortaya çıktı..

Erkekler için mutlu bir evliliğin sırrının, kendilerinden en az 5 yaş küçük ve akıllı bir kadınla evlenmek olduğu ortaya çıktı. Erkekler için mutlu bir evliliğin sırrının, kendilerinden en az 5 yaş küçük ve akıllı bir kadınla evlenmek olduğu ortaya çıktı. İngiliz bilim adamlarının yaptığı araştırma, kadının yaşının erkekten en az 5 yaş küçük olduğu çiftlerde, özellikle hiçbiri geçmişte...
  3. Şarap Nasıl Ortaya Çıktı ?

Şarap Nasıl Ortaya Çıktı ?

Ben hiç içmedim ama günde bir kadeh şarabın kalbe iyi geldiği söylenir.Peki bu devalı ama dinimizce haram olan şarap nasıl meydana çıkmış biliyor muysunuz arkadaşlarım.... "TANRI yalniz suyu yaratmisti; insanlar ise sarabi yaratti." ( Victor Hugo ) Mitolojide tanrilarin içkisi olarak kabul edilen sarap, Tevrat, Incil ve Zebur'da kutsal içki olarak anilir.Sarabin ilk ortaya...
  4. ferihanın yalanı ortaya çıktı ...!

ferihanın yalanı ortaya çıktı ...!

adını feriha koydum emir ve feriha emirin fotografları emir ve ferihada son durum sevgili melekler biliyosunuz her cuma 21.00 da adını feriha koydumdizisi oynuyo. ben takip ediyorum güzel bi dizi bu bölümde ferihanın yalanı ortaya çıkıyor. emir ferihanın kapıcı oldugunu öğreniyo.. son sahneye bakamadım çok fenaydı yaa emirin o hali ferihanın emiri görüşü kimse bu duruma düşmek...
  5. Nejat İşler Ortaya Çıktı!

Nejat İşler Ortaya Çıktı!

nejat işler, nejat işler haberleri, nejat işler sağlık durumu Sevgili melekler, geçtiğimiz günlerde basında çıkan haberlerde karaciğerinin iflas ettiği, tedavi olmak istemediği için ölüm tehlikesi bulunduğu iddia edilen Nejat İşler, geçtiğimiz günlerde Bodrum'da ortaya çıktı. Amatör küme maçını izleyen İşler gayet iyi görünüyordu. Hastalığı nedeniyle ayrıldığı İntikam dizisine kendisinin...

Sayfayı Paylaş