gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Ağrı şehri!

Konu, 'Adım adım Türkiye' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ağrı şehrinin özellikleri ağrı şehir resimleri agri sehri şehri ağri şehri [​IMG] [​IMG]

Ağrı şehri! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. melekler şehri

melekler şehri

benim köşem bölümüne açtım ;nereye açabilirim bulamadım bunun için afbuyurun:bolt: Slmlar, , meleklermekani sehrini kuruyoruz, nekadar cok ziyaret edilirse okadar sehirimiz büyüyor, hadin bakalim sehrimizi tr nin en büyügü yapmak icin bu adresi herkeze verin bassinlar günde birkez meleklrmekani - MyMiniCity şimdilik bu linkle başlıyoruz öncelikle nüfüsümuzu arttırmalıyız şehrimiz...
  2. Şehriye

Şehriye

Rüyada şehriye çorbası içmek, tanımadığınız bir kimseden maddi ve manevi bir yönde yardım göreceğinize işarettir. Rüyada şehriye çorbası içmek, daha önce hiç tanışmadığınız birinden hem para yardımı göreceksiniz hem de çok önemli tavsiyeler alacaksınız demektir. Rüyada sehriye çorbasi içmek, fakirlige isarettir. Bazi tabirciler, davete çagrilmaya isarettir demislerdir.
  3. Ağrı

Ağrı

Bir Efsanedir Ağrı Dağı*** Doğubayazıt ovasının kuzeydoğusunda yükselen ve 5165 metreyle sadece Türkiye’nin değil, aynı zamanda Avrupa’nın en yüksek zirvesi olan Ağrı dağı, ülkemizin dağ turizmi bakımından en yüksek potansiyeline sahip volkanik dağlarından biridir. Ağrı dağı, dağcılık sporuyla ilgilenenlerin aradığı bütün özelliklere sahiptir. Amatör dağcıların rahatlıkla çıkabileceği...
  4. ağrılar

ağrılar

slm kızlar ben yenı katılşdım benım 2.5 yasında bır kızım var ve 2 cıyı de ıstıyoruz ben 15 gun once sogan kurunu yaptım bır hafta ve sımdı 2 gundur kasıklarımda agrı var ayakta olunca belıme vuruyor göğüslerımdede arav sıra ani sızı hıssedıyorum adetıme de 8 gun var acaba nedendır bır bılgınız varmı :melek:

Sayfayı Paylaş