gebe
  1. duanurum

duanurum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

agrılar

Konu, 'Kadınlar' kısmında duanurum tarafından paylaşıldı.

slm kızlar ben yenı katılşdım benım 2.5 yasında bır kızım var ve 2 cıyı de ıstıyoruz ben 15 gun once sogan kurunu yaptım bır hafta ve sımdı 2 gundur kasıklarımda agrı var ayakta olunca belıme vuruyor göğüslerımdede arav sıra ani sızı hıssedıyorum adetıme de 8 gun var acaba nedendır bır bılgınız varmı

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba canım öncelikle aramıza hoş geldin:)..Ağrıların büyük ihtimalle yaptığın kürle alakalıdır.Soğan doğal bir antibiyotiktir.İltahaplı bölgeleri temizler,kistleri,miyomları yok eder.Adet dönemine 1 hafta kala bazı hanımlar belinde kasığında ağrılar hisseder merak edecek bir durum olduğunu sanmıyorum:)

agrılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. agrılardan kurtulmanın 10 yolu

agrılardan kurtulmanın 10 yolu

Ağrılardan kurtulmanın 10 yolu 1. HAREKETLERİNİZE DİKKAT EDİN: Bel ve boyun ağrılarından yakınmak istemiyorsanız, günlük yaşantınızda hareketlerinize dikkat etmelisiniz. Örneğin, koltuktan veya yataktan kalkarken ani hareketler yapmayın. Ağır bir eşya kaldırmamaya da dikkat edin. Eşyayı yere çömelerek kaldırın, böylece omurganızın doğal eğriliklerini korumuş...
  2. özellıkle çocuklarda ve kendınızde karın agrısına dıkkat

özellıkle çocuklarda ve kendınızde karın agrısına dıkkat

Karın Ağrısı Karın ağrısı çocuklarda en sık görülen, anne babayı endişelendiren yakınmalardan biridir. Ani başlangıçlı ( akut ) veya uzun süreli ( kronik ) olabilir. Genellikle masum nedenlere bağlıysa da, bazen de zaman kaybetmeden müdahale edilmesi gereken ciddi hastalıklarla ortaya çıkabilir. Karın Ağrısına Neden Olan Hastalıklar Nelerdir? Akut Gastroenterit : Çocukta en sık karın...
  3. Hamilelikte bel agrısını azaltmak için yapmanız gereken nedir?

Hamilelikte bel agrısını azaltmak için yapmanız gereken nedir?

bel agrıları hamilelikte bel agrısı merhaba arkadaşlar hamileliğimde bende bel agrıları çektim en aza inirmek için başınızı yastığa tam olarak koymanız gerekiyor yanı ucuna yatarak değilde boynunuzun altına kadar yastıgı tam yerleştirmeniz gerekiyor inanın çok faydası var
  4. Normal doğum yapıcak olan arkadaşlar agrı eşiğinizi yükseltmelisiniz.nasıl mı ?

Normal doğum yapıcak olan arkadaşlar agrı eşiğinizi yükseltmelisiniz.nasıl mı ?

Agrı eşiği nedir normal doğum agrılımıdır Merhaba kızlar anne olmak kolay değil hele birde nrmal doğumun agrıları ile başa çıkmak en zoru duymuşsunuzdur bazı kişiler çok az acı hissettiklerinii ve çok kolay doğurduklarını söylerler agrı eşiğim yüksek derler peki nedir biz neler yaparak arttırabiliriz Açık havada yapılan sportif aktivitelerin ağrı eşiğini yükselttiği ve stres...
  5. Kasık agrıları

Kasık agrıları

Adetine 5 gün kaldı. Kasıklarımda ağrı karnımda ağrı var neden acaba.hamile olma ihtimali var mı...

Sayfayı Paylaş