gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Ağrılara en doğal çözüm burada !!

Konu, 'Sağlık İçin Bilgiler' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Artık ağrılara kolay,doğal bir yöntem var bunları uygulayın ve kendinizi ve gününüzü kurtarın kızlar.:)
    Kolunuzu ya da bacağınızı bir yere çarptığınızda oluşan ağrılar tüm gününüzü olumsuz etkileyebilir. Bitkisel yağ karışımları yardımınıza koşuyor!

Baş ağrısına nane

İçeriğinde nane, papatya, lavanta gibi uyarıcı ve rahatlatıcı bitkisel yağlar bulunduran kür; baş ağrılarınızı doğal yollarla gidermenizi sağlayacak. İçeriğinde biberiye, karanfil, kekik gibi kan dolaşımını hızlandırıcı, ağrı kesici gibi özellikleri bulunan bitkisel kürler ağrılarınızı giderebilirsiniz.

Malzemeler:

1 çay kaşığı pelesenk yağı

1 çay kaşığı papatya yağı

1 çay kaşığı kekik yağı

1 çay kaşığı lavanta yağı

Hazırlanışı ve uygulaması: Tüm malzemeleri cam bir kâsede iyice karıştırın. Pamukla bir miktar yağ alıp alın ve şakak bölgenize uygulayın.

Kan dolaşımına kekik

İçeriğinde biberiye, karanfil, kekik gibi kan dolaşımını hızlandırıcı, ağrı kesici gibi özellikleri bulunan bitkisel kürler ağrılarınızı giderebilirsiniz.

Malzemeler:

1 çay kaşığı kekik yağı

1 çay kaşığı alabalık yağı

1 çay kaşığı karanfil yağı

1 çay kaşığı pelesenk yağı

1 çay kaşığı sarımsak yağı

1 çay kaşığı gliserin yağı

1 çay kaşığı çam terebentin yağı

1 çay kaşığı biberiye yağı

1 çay kaşığı okaliptüs yağı

Hazırlanışı ve uygulaması: Tüm malzemeleri cam bir şişede iyice karıştırın. Ağrı olan bölgeye masaj yaparak sürün. 3 saat sonra ılık suyla durulayın.

Ağrılara en doğal çözüm burada !! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ağrılarınıza Çözüm Olacak Yiyecekler

Ağrılarınıza Çözüm Olacak Yiyecekler

Benim şu sıralar başım uykusuzlukla dertte:SUyumamam gereken bir zamanda uykum gelir uyurum.Uyumam gereken saatte de gözleirm faltaşı gibi ayık kalırım:SBir türlü bir uyku planı oluşturamadım.Sanırım ev değişikliliğinden olsa gerek yada eşimle geç saatlere kadar izlediğimiz ***s maçları yüzünden olsa gerek:DYahu adam izliyorsun beni neden alıştırıyorsun:SAma olsun izlemeye devam bir gün işime...
  2. Baş Ağrısına Bitkisel Çözüm

Baş Ağrısına Bitkisel Çözüm

Baş Ağrısına Bitkisel Çözüm olarak birçok bitki kullanılmaktadır son yıllarda insanların kimyasal çözümler yerine doğal olduğundan bitkilere dönmesiyle kullanımları oladukça artmıştır. Baş ağrısı için aşağıda size bir kaç alternatif vereceğim 1-Papatya Yaprağı Suyu Bu bitkisel suyun kullanımı aslında çok eskidir ama son yıllarda yapılan araştırmalarda baş ağrısına çok iyi geldiği anlaşıldığı...
  3. boyun ağrısına doğal çözüm

boyun ağrısına doğal çözüm

merhaba ben üniversitede okuyan bir öğrenciyim ve gece üç saat boyunca soru çözdüm haliyle boynum inanılmaz tutuldu evde kas gevşetici yok yakınlarda eczanede bulamam acaba boyun ağrısına evde yapabileceğim doğal çözüm önerileri olan varmı aranızda ağrıdan duramıyorum lütfen yardım edin
  4. Gebelikte Mide Ekşimesine Doğal Çözüm Burada!

Gebelikte Mide Ekşimesine Doğal Çözüm Burada!

gebelikte mide ekşimesi hamilelikte mide ekşimesi Sevgili melekler, bugün çette karakuzu ile konuşurken bana midesinin çok ekşidiğini ve ilaç kullanmadan bununla nasıl başedebileceğini sordu. Gebelikte mide problemlerinin çok sık yaşandığını ve ne derece rahatsız edici olduğunu bildiğimden, hemen ufak bir araştırma yaptım ve doğal bir çözüm yolu buldum. Karakuzuma söyledim o da uyguladı ve...
  5. Burun Tıkanıklığı İçin En Sağlıklı ve Doğal Çözüm!

Burun Tıkanıklığı İçin En Sağlıklı ve Doğal Çözüm!

burun tıkanıklığı, burun tıkanıklığı nasıl açılır, burun tıkanması Sevgili melekler, burun tıkanıklığı soğuk giden havalarda nezle ve grip semptomlarımdan biridir. Kaliteli nefes alışverişini engelleyen burun tıkanıklığı için sizlere doğal bir reçete vereceğiz. Basit bir sorun gibi görünse de baş ağrısı ve halsizliğin bir numaralı sebebi olan burun tıkanıklığı için evde yapabileceğiniz bir...

Sayfayı Paylaş