gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ağrısız Doğum Nasıl Olur lütfen cevap verin!

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ağrısız Doğum Nasıl Olur lütfen bu konuda bilir kişiler varsa bana cevap versin, ben doğumdan çok tırsıyorum çok acıyormuş insanın canı:S

2. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba oncelıkle hanı dogun yontemı kullanmak ıstıyorsun
    normal dogummu yoksa sezeryanmı
    ben spınal sezeryan oldum
    sunu rahatca ıyebılırımkı en ufak bır agrı en ufak bır sızım bıle olmadıııııı
    bazen parmagın kesılır ya o bıle dha cok acıyo ınan bana
    ama normal dogumdada epıdural var acıyı azaltmak ıcın
    en ıyı dogum yontemı doktorunla verdıgın karardır bunu unutma

3. Editör

Editör Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Epidural yöntemle omirilikten iğne ile giriyorlar şıkır şıkır hiç ağrı çekmiyorsunuz. Ben ikinci bebişimi öyle dünyaya getirdim inanılmaz memnum kaldım herkesede tavsiye ediyorum.

Ağrısız Doğum Nasıl Olur lütfen cevap verin! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lütfen cevap verin

lütfen cevap verin

arkadaşlar ben 27 sinde adet oldum ancak,her zamankinden çok farklı olarak.Bu kez adet belirtilerini hiç yaşamadım 26sı gece biraz kanama geldi diğerlerine göre daha farklı renkte..ilk gün biraz kanama geldi ama diğer günlerde yok denecek kadar az..bi ara hiç kanama gelmedi daha sonra biraz daha geldi..İlk gün geldiği renkte..Kahverenginin daha açık tonunda..Bitti diye düşünürken 1 damla kadar...
  2. Ağrısız Doğum Nasıl Olur?? Anne Adaylarımıza...

Ağrısız Doğum Nasıl Olur?? Anne Adaylarımıza...

Ağrısız Doğum Ağrısız Doğum Nasıl Olur Her anne adayının en büyük korkusu doğum esnasında çok acı çekmektir. Ancak günümüzde tıp o kadar ilerlemiştir ki artık doğum son derece kolay ve ağrısız yapılabilmektedir. Bu yüzden 9 ay boyunca o anı düşünerek stres yapmanız sadece kendinize değil taşıdığınız bebeğe de zarar vermektedir. İşte bakalım ağrısız doğum nasıl oluyormuş sizlerle...
  3. Gebelikte Kilo Kontrolü Nasıl Sağlanır lütfen cevap verin!

Gebelikte Kilo Kontrolü Nasıl Sağlanır lütfen cevap verin!

Gebelikte Kilo Kontrolü Nasıl Sağlanır bu konuda bana tecrübe sahibi olmuş yani başından hamilelik geçmiş arkadaşlarım bilgi ya da cevap verirse çok sevinirim arkadaşlar.
  4. Miraç Kandilinde İbadet Nasıl Yapılır lütfen cevap verin

Miraç Kandilinde İbadet Nasıl Yapılır lütfen cevap verin

Miraç Kandilinde İbadet Nasıl Yapılır bu konuda bilgisi olan arkadaşlarım varsa aranızda lütfen cevap versin bana. Şimdiden tşkler arkadaşlar.
  5. Doğum ağrısı nasıldır?

Doğum ağrısı nasıldır?

Doğum ağrısı kadından değişiklik gösterebilir. Hafif dereceden orta dereceye kadar değişiklik gösterebileceği gibi bazı kadınlarda görülmeyebilir de. Doğum ağrısı, gebe kalmayı düşünen kadınlar için ciddi bir caydırıcılık sebebidir. Televizyonda konu edinilen doğumun zor sahneleri, bağırışlar, haykırışlar gibi sahneler özellikle doğumun negatifliği yönünde psikolojinin gelişimine katkıda...

Sayfayı Paylaş