gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ağustos ayı enflasyon rakamları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar 2011 yılı ağustos ayındaki tefe tüfe oranları tam olarak ne oldu ev sahibi yine anlaşma gereği bu rakkamlardan zam yapacak bakarım dedim ama bulamadım yardımcı olun bana lütfen.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Sorunuzun cevabını BURAYA tıklayarak öğrenebilirsiniz..:)

Ağustos ayı enflasyon rakamları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ağustos ayı burç yorumları

ağustos ayı burç yorumları

agustos ayı burç yorumları KOÇ Aşk ve İlişkiler Sevgili Koçlar sizin gibi sıcacık ve oldukça aktif kişilerin yaz tatilini en iyi şekilde değerlendirebileceğinizi veya bir yere gitmeseniz bile kendi çevrenizde hoşluklar yaratarak keyifli bir yaz geçirebileceğinizi düşünüyorum. Ne de olsa bir Koç her zaman ilgi uyandırmayı bilir. Evet şimdi gelelim Ağustos ayı astrolojik...
  2. Ağustos ayı enflasyonu beklenenin altında çıktı

Ağustos ayı enflasyonu beklenenin altında çıktı

Türkiye İstatistik Kurumu, Ağustos ayı enflasyon rakamlarını açıkladı. Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), ağustos ayında Tüketici Fiyatları Endeksi'nin (TÜFE) yüzde 0.24, Üretici Fiyatları Endeksi'nin (ÜFE) yüzde 2.34 azaldığını açıkladı. TÜİK'in 2003 baz yıllı verilerine göre, ağustos ayı itibarıyla yıllık enflasyon ise TÜFE'de yüzde 11.77, ÜFE'de yüzde 14.67 oldu. Ocak-Ağustos döneminde,...
  3. 2011 Ağustos Ayı Enflasyon Rakamları Açıklandı Melekler!

2011 Ağustos Ayı Enflasyon Rakamları Açıklandı Melekler!

2011 ağustos ayı enflasyon rakamları nedir yükseliş var mı tüfe üfe değerleri döviz ile ilgili bilgiler burada melekler 2011 yılı ağustos ayı enflasyon rakamları açıklandı melekler :) Haberi aynen yayınlıyoruz; Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından açıklanan ağustos ayı enflasyon rakamları, kur artışının enflasyona etkisinin sınırlı kaldığını gösterdi. Geçen ay 1 euro ve 1 dolardan...
  4. 2012 Şubat ayı enflasyon rakkamları

2012 Şubat ayı enflasyon rakkamları

Şubat 2012 Tüfe ve Üfe Oranları Enflasyon Rakamları Açıklandı Türkiye İstatistik Kurumu TÜİK, Kasım'da Tüketici Fiyatları Endeksinin TÜFE yüzde 1.73, Üretici Fiyatları Endeksinin ÜFE de yüzde 0.65 oranında yükseldiğini açıkladı. Artış, tüketici fiyatlarında beklentinin üzerinde,üretici fiyatlarında ise beklentinin altında kaldı. TÜFE'deki artışı tetikleyen giyim ve gıda fiyatları olurken, bu...
  5. 2012 Ekim Ayı Enflasyon Rakamları Açıklandı

2012 Ekim Ayı Enflasyon Rakamları Açıklandı

Bu konu; ekim 2012 enflasyon rakamları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, emekli-memur ve işçi 2013 asgari ücret zamlarını merakla beklerken Ekim 2012 enflasyon rakamları da açıklandı. İşte 2012 ekim ayı enflasyon bilgileri... Ekim ayı itibariyle yıllık enflasyon ise TÜFE'de yüzde 7,80, ÜFE'de yüzde 2,57 oldu. Ankara Türkiye İstatistik Kurumu 2012 yılı Ekim ayında...

Sayfayı Paylaş