gebe
  1. burcakakin

burcakakin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Ağustosta adet oldum bu ay adet olmadım hamile olabilir miyim

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında burcakakin tarafından paylaşıldı.

Merhabalar ağustos ayının 19unda adet oldum bu ayda 15inde oldum. hangi tarih aralığında hamile kalabilirim. Bu hususta bana yardımcı olabilir misiniz kızlar lütfen hamile olabilirmiyim.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 5 Aralık 2016 13:53
Ağustosta adet oldum bu ay adet olmadım hamile olabilir miyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adet oldum ama hamile olabilir miyim ?

Adet oldum ama hamile olabilir miyim ?

Erkek arkadaşımla sürtünme yolu ile ilişki yaşadık ondan sonra 5 kez adet oldum ama eskisine göre çok azdı.8 kilo aldım ve karnım davul gibi şişiyor yemeklerden sonra özellikle.Eskiden hiç olmazdı.Sizce ben hamile olabilir miyim ? Bir kez test yaptım negative çıktı.
  2. Adetim 8 gün gecikti hamile olabilir miyim ?

Adetim 8 gün gecikti hamile olabilir miyim ?

Adetim 8 gün gecikti acaba hamile olabilir miyim nelere bakmam gerekiyor arkadaşlarım. Öyle belirti yok ta çok uykum geliyor bu hamilelik belirtisi olabilir mi yardım lütfen :S
  3. Bugün adet oldum ama yinede hamile olabilir miyim

Bugün adet oldum ama yinede hamile olabilir miyim

kızlar bilgisi olan var mi bu ay yumurtlama günlerinde ilişkiye girdim dikkat ettim hatta mide bulantısı göğüs ağrısı. yaşadım. tam günümde adet oldum hala mide bulantısı uyku hali devam ediyor sizce hamile olabilir miyim.çok strest yapıyorum kendime.ağlama nöbetlerine giriyorum resmen Allah sevgisini gösterip aratmasın hiç kimseye
  4. Adet olmadım  hamile olabilirmiyim?

Adet olmadım hamile olabilirmiyim?

adet olmadım hamilemiyim,adet olmayan kadın hamilemidir,adet olamama gebelik belirtisimi,adet olamama ve hamilelik hakkında bilgiler 8 aylık evliyim 1 aydır adet olmadım gebelik testlerim negatif,muayene oldum gebelik yok dendi buna rağmen hamile olabilirmiyim Merakınızı kanda yapılan gebelik testiyle giderebilirsiniz. Bazı internet sitelerindeki yalan yanlış bilgiler nedeniyle bir çok...
  5. Hamile miyim Adet görüyorum bu olabilir mi

Hamile miyim Adet görüyorum bu olabilir mi

Merhaba melekler sizlere bir sorum olacak. Ben merak ediyorum da acaba Hamileyken duzenli adet gorulur mu ? Bu mümkün mü bununla ilgili hamile iken düzenli adet gören hatta adet diye hamile olduğundan şüphelenmeyen ama hamileliği daha sonra ortaya çıkan kişiler var mı merak ediyorum. Teşekkürler.
Etiketler:

Sayfayı Paylaş