gebe
  1. balayı meleği

balayı meleği Forum Okuru

ağva balayı otelleri tavsiye

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında balayı meleği tarafından paylaşıldı.

selamlar balayı için ağvayı düşünüyoruz bana ağvada en iyi balayı otelleri hakkında önerilerde bulunabilirmisiniz.

2. canandeveli

canandeveli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben de balayına gittim; bir rezervasyon yaptırmıştık resimlerle alakası bile olmayan biryerle karşılaştık, ismi bile lazım değil gereksiz bir yer. Geri dönerken merkezde günay otel'i gördük, merak edip bakalım dedik. Daha karşılamadan kazandılar, suit oda boştu 4 gece orada kaldık. Personeller peşimizde pervane, yemekler hergün farklı lezzetler, özel sunumlar özellikle çorba :) bize özel hamam açıldı, bize özel sinema yaptılar. konumu çok güzel tam merkezde heryere yürüme mesafesinde şansımıza canlı müzikte vardı tanıdık yüz. yapılacak o kadar çok şey varki 4 güne sığdıramadık. herşey çok güzeldi. herkese ve heryere paylaşıyorum. insanın ömründe 1 kere de olsa gitmesi gerek Ağva'ya ve günay otel'e... Yıldönümünde oradayız :)

ağva balayı otelleri tavsiye konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Balayı Çiftlerine Özel Tatil İçin Oteller....

Balayı Çiftlerine Özel Tatil İçin Oteller....

Tatil İçin En İyi Oteller Balayı Çiftlerine Özel Oteller Evlendiniz şimdide balayı mı var önünüzde...İşte aklınızda soru işaretleri varsa bu soru işaretlerini giderecek ve size en güzel otelleri önereceğimiz bikac otel ismi var...Mutlu ve de neşeli balayılar....:) Balayı çiftlerine özel oteller Balayınızda, romantizmin sizi içine çekeceği, konforuyla göz dolduran bir otel...
  2. termal otel tavsiye eder misiniz ? hangisine gitmeliyim ?

termal otel tavsiye eder misiniz ? hangisine gitmeliyim ?

selam hanımlar kış bitmeden eşimle birlikte termal bir otele gidip tatil yapmayı düşünüyoruz ama hangi kaplıca yada termal iyi bu konuda fikrim yok ilk kez bir termal otele gidecez. Bu konuda tavsiyeleriniz varmı en iyi termal oteller hangileri? Bu arada suyununda çok faydalı bir termal olursa daha iyi olur
  3. Bodrumda otel tavsiye edebilirmisiniz?

Bodrumda otel tavsiye edebilirmisiniz?

Kızlar bu yaz istikamet Bodrum gibi görünüyor, acaba bize oranın en iyi otellerinden tavsiyelerde bulunabilirmisiniz ?
  4. antalyadaki en iyi balayı otelleri

antalyadaki en iyi balayı otelleri

selam melekler 14 şubatta nişanlımla evleniyoruz balayız için antalyayı düşünüyoruz bana antalyadaki en iyi balayı otelleri hakkında önerilerde bulunurmusunuz. eğer sizin daha önce balayı yada tatil için gittiğiniz ve çok beğendiğiniz antalya otelleri varsa onlarıda yazarak sizin tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum
  5. islami balayı otelleri tavsiye

islami balayı otelleri tavsiye

tesettürlü gelin adayıyım yakında inşallah evlilik olacak eşimle birlikte balayı için islami bir otel düşünüyoruz bana tavsiye edebileceğiniz islami balayı otelleri hakkında bilgi verebilirmisiniz hangi oteli tavsiye edersiniz daha önce aranızda giden varsa hangi otele gitti ve nasıl memnun kaldımı

Sayfayı Paylaş