ağva balayı otelleri tavsiye

• Konbuyu başlatan balayı meleği
  • Başlangıç tarihi
B

balayı meleği

Forum Okuru
ağva balayı otelleri tavsiye

Ağva balayı otelleri tavsiye Ağvada balayı oteline gidenler tavsiye edebilir mi ?

Kızlar ben çok yakında evleniyorum malum ekonomik durumlardan dolayı öyle yurt dışına vs çıkma ihtimalimiz sıfır hatta belki ölene kadar çıkamayız :) Biz şimdi balayı için ağvayı düşünüyoruz bana ağvada en iyi balayı otelleri hakkında önerilerde bulunabilirmisiniz.

Ben de balayına gittim; bir rezervasyon yaptırmıştık resimlerle alakası bile olmayan biryerle karşılaştık, ismi bile lazım değil gereksiz bir yer. Geri dönerken merkezde günay otel'i gördük, merak edip bakalım dedik. Daha karşılamadan kazandılar, suit oda boştu 4 gece orada kaldık. Personeller peşimizde pervane, yemekler hergün farklı lezzetler, özel sunumlar özellikle çorba :) bize özel hamam açıldı, bize özel sinema yaptılar. konumu çok güzel tam merkezde heryere yürüme mesafesinde şansımıza canlı müzikte vardı tanıdık yüz. yapılacak o kadar çok şey varki 4 güne sığdıramadık. herşey çok güzeldi. herkese ve heryere paylaşıyorum. insanın ömründe 1 kere de olsa gitmesi gerek Ağva'ya ve günay otel'e... Yıldönümünde oradayız :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri