gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

ağzı olan konuşuyor Cem YLMZ

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

başarılı showman Cem Yılmaz başarıdan başarıya imza atıyor fakat kendi adına konuşan menuniyetsiz kişilerede ateş püskürüyor............
    CEM YILMAZ KİMLERE DOKUNDURDU?
    CEM YILMAZ, NE SÖYLESE TATMİN OLMAYAN BİR GRUP BULUNDUĞUNU SÖYLEDİ.

Kanal D'de ekrana gelen Cinemania programının konuğu olan Cem Yılmaz, ne yapsa, ne söylese tatmin olmayan bir grubun varlığından bahsetti.

'Ne desem tatmin olmayan bir grup var. Diyorum ki, 'ben filmimi çok beğeniyorum'; 'Hayır hayır beğenmiyorsun'. 'Ben filmden çok mutluyum'; 'Hayır hayır mutlu değilsin'. 'Film iş yaptı'; 'Hayır hayır yapmadı'... Ya dur Allah Allah...' diye konuşan Cem Yılmaz, sözlerini şöyle sürdürdü:

'Benim dedimlerimi bi kabul et. En azından kaynağından duy. Ben mesela diyorum ki, 'Çok memnunum filmden, bu izlenme oranından çok memnunum. Daha fazla izlenmesini elbette isterim' diyorum. Bu cevaplardan tatmin olmasını bekliyorum bazı insanların. Bazısı oluyor, bazısı olmuyor.'

Cem Yılmaz, bu gruba karşın kendi seyircisi ile arasında herhangi bir problem olmadığını vurguladı.

ağzı olan konuşuyor Cem YLMZ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cem YILMAZ - Cm Ylmz :D

Cem YILMAZ - Cm Ylmz :D

cem yılmaz uzay gemisi cem yilmaz selahattin yılmaz selahattin ışın kılıcı uzay gemisi video - Bizim meslek `parası hariç` çok ..ktan. Aynı işi yapanlar beni kuliste ziyaret edip "Ön sırada oturuyorum. Aman bana sataşma" derler. Biri moral vermek için "Sırf senin için geldim" dedi. Hadi lan tek kişilik gösteriye sırf benim için mi geldin?! - Ben 18 ay askerlik yaptım....
  2. Arzu'yu konuşuyorlar

Arzu'yu konuşuyorlar

sanat camiası bu yüze gülüp arkadan kuyu kazarlar Arzucum böyle gelmiş böyle gider...... Hepinizin yaptığı bişey bu..... ‘DOSTLARIMIZ DEDİKODUMUZU YAPIYOR’ ARZU YANARDAĞ’IN OKAN METİN İLE BİRLİKTE ROL ALDIĞI 'BU SEN DEĞİLSİN' İSİMLİ İKİ KİŞİLİK TİYATRO OYUNUNUN LK GALASINI GEÇTİĞİMİZ GECE GERÇEKLEŞTİRİLDİ. Ortaköy Afife Jale Sahnesinde sergilenen oyunun konusunu Arzu Yanardağ şöyle anlattı;...
  3. Ağzı olan konuşuyor... Pardon klavyesi olan

Ağzı olan konuşuyor... Pardon klavyesi olan

Sanala, sanal olanlara , sanal kalmışlara, içinde bulunduğu ortamda "Hayır ben sanal değilim." Bahanesi ile kendini avutanlara, "Ya çokta umrumda kim ne derse desin; ne yaparsa yapsın." Sözüne kendi bile inanmayanlara , Amacı tamamen farklı olupta sırf yetkisi ya da popülerliği bulunduğu için Hiç tanımadığı; tanıdığını sandığı; ort..... katılmak...
  4. rahim ağzı dikişi (serklaj) olan var mı?

rahim ağzı dikişi (serklaj) olan var mı?

serklaj video serklaj olanlar rahim ağzı dikişi Kızlar 11 haftalık hamileyim ve bende çift rahim doktorum şuan için bir problem olmadığını söylemesine rağmen haftaya tekrar kontrole gidicem ve rahimde açılma varsa dikiş atılacağını söyledi. Aranızda serklaj olan var mı? Eğer olduysanız nasıl bir operasyon, ağrı sızı oluyo mu, hastanede yatmak gerekiyo mu? Yardım edin lütfen çok korkuyorum......
  5. Vücudunuz Konuşuyor..

Vücudunuz Konuşuyor..

vucud, vucut, vucut dili, beden dili, beden konusunu incelemektesiniz Sevgili Melekler, Patronunuzun karşısında zam isterken rahat görünmeye mi çalışıyorsunuz? Hiç kimseyi tanımadığınız bir ortamda kendinizden emin bir tavır mı takındınız? Yoksa ilk buluşmanızda karşısınızdakine değişik görünmek mi hedefiniz? Etrafınıza ne kadar farklı bir izlenim vermeye çalışsanız da asıl ruh halinizi...

Sayfayı Paylaş