gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ağzını 5 Değil 15 Karış Açmış Hayvanlar

Konu, 'Evcil Hayvanlar ve Hayvanlar Alemi' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Ağzını 5 Değil 15 Karış Açmış Hayvanlar
    attigin baslik ta resimlerin kadar ilginc canim,emegine saglik minigim

Ağzını 5 Değil 15 Karış Açmış Hayvanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Athena - 5 Karış

Athena - 5 Karış

Athena - 5 Karış Yapma deme yaparım Kal deme kaçarım Biraz bela lazım bana Ben koca bir aptalım Anlamam oyunlardan Biraz kumar lazım bana Adımı sorma söyleyemem İnan doğru söyleyemem Her yanım bir başka dönüyor sen Bakma bana aklım 5 karış havada İçine çek beni Kör sarhoş et beni Bir damla zehir ver bana Ben arıyım uçarım Vazgeçmem çiçeklerden Bir parça aşk lazım bana Gel yanıma gel Herşeyi...
  2. Seki'nin şoförü açtı ağzını

Seki'nin şoförü açtı ağzını

Ünlü şarkıcı Deniz Sekinin uzun yıllar Şoförlüğünü yapan Mecit Çam bir konuştu pir konuştu haber ile ilgili detaylar söylenen sözler hepsi bu haberde saklı.... 'DENİZ SEKİ'Yİ HÜSNÜ ALIŞTIRDI!' İSTANBUL JANDARMA KOMUTANLIĞI'NIN PLANLI UYUŞTURUCU OPERASYONUNDA, TUTUKLANAN ÜNLÜ SANATÇI DENİZ SEKİ'Yİ ETKİN PİŞMANLIK KANUNUNDAN FAYDALANARAK HER ŞEYİ ANLATAN 7 YILLIK ŞOFÖRÜ MECİT ÇAM'IN YAKTIĞI...
  3. Aç ağzını, uçak geliyor

Aç ağzını, uçak geliyor

Pek teknolojik bir buluş değil, ama yaratıcı olduğu kesin... Çocukları uçak geliyor diye kandırıp yemek yedirmeye çalışanların sayısı hiç de az değildir. Kaç tane çocuk bu numaraya kanıyor bilinmez ama bu ilginç çözümün daha inandırıcı olduğuna hiç şüphe yok.
  4. Ali Ağaoğlu Oğlu İçin Kesenin Ağzını Açtı!

Ali Ağaoğlu Oğlu İçin Kesenin Ağzını Açtı!

ali ağaoğlunun oğlu ali ağaoğlu ali ağaoğlu haberleri Sevgili melekler, Türkiye'nin en zengin 10.kişisi olan Ali Ağaoğlu, geçtiğimiz gün 5.kez baba oldu. Petek Ertüre'den bir oğlu olan Ağaoğlu, oğlu ve sevgilisi için kesenin ağzını açtı. 'Dizayn VİP' isimli firmaya doğumdan önce sipariş veren ünlü işadamı, sevgilisi ve oğlunun rahatı için Mercedes Viano model minibüs satın aldı ve...

Sayfayı Paylaş