gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

Agzınızda deirimsi bir tat varmı?

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

demir tadı agız kokusu
    Merhaba kızlar
    benimde ilk 3 ay hissettiğim bir durum
    agzım sanki parslı bir tat varmış gibi hissediyordumgebelik sırasında tükürük salgısının fazla miktarda mineral içermesine bağlı olarak yoğunluğunun artması sonucu ağızda metalik acı bir tat oluşmasıdır. Bu rahatsızlık gebeliğin ikinci veya üçüncü haftasında birden bire başlamasıyla karakterizedir. Gebeliğin ilk üç ayında azalıp kendiliğinden kaybolabilir.

sizdede varmı böyle bir durum

Agzınızda deirimsi bir tat varmı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tat

Tat

Rüyada tatlı bir şey yiyen sevinir. Acı yiyen kederlenir. Ekşi yiyen ise hileli, haram bir işe karışır.
  2. Agzınıza Layık Bir Pasta Tarifi

Agzınıza Layık Bir Pasta Tarifi

farklı pasta tarifleri çocukların yapabileceği kolay pasta tarifleri çocukların yapabileceği pastalar Arkadaşlar şöyle güzel bir pasta yemek veya farklı tatlar tatmayı seven birisinizdir umarım.Çünkü çok güzel bir tarif buldum harika lezzetli tüm annelerin yapabileceği bir pasta. Sizleri fazla bekletmeden bu güzel tarifi veriyorum. Afiyet bal şeker olsunnn... Fırını yakın. Dolaptan bir kap,...
  3. 'leopar' aşkı bir kez tatmış

'leopar' aşkı bir kez tatmış

Dizi sayesinde çok ünlendi kıvanç tatlıtuğ herkes ondan bahsediyor bütün kızlar ona hayran ama o bi kişiye aşık olduğunu söylüyor buyrun kıvançın kendi ağzından yazılanlar.. KIVANÇ TATLITUĞ'DAN AŞK İTİRAFI: "BİR KEZ ÂŞIK OLDUM. ONUN DIŞINDA O İHTİRASI YAKALAYAMADIM." Kendisini leopara benzeten Kıvanç Tatlıtuğ, kalabalık ortamlara girdiğinde dizlerinin bağının...
  4. Farklı Bir Tat Kremalı İncirli Kek

Farklı Bir Tat Kremalı İncirli Kek

incirli kek, kremalı kek türleri, yapılışı, tarifi, malzemeleri nelerdir Kremalı incirli Kek'in tadına bakan var mı ? Doğrusu bende denemedim ama incirli kek kulağa hoş geliyor denemek lazım.. Hem tatlı hem de kek olarak sunabileceğiniz nefis kremalı incirli kek tarifi. Beş çayınız ve özel davetleriniz için güvenle hazırlayabilirsiniz. Malzemeler * 1 su bardağı çekilmiş ceviz içi...
  5. Mandalinalı Tart Harika Bir Tat !

Mandalinalı Tart Harika Bir Tat !

Bu konu; mandalinalı tart tarifi ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yaz bitti bitecek derken sonbaharın ikinci ayına girdik bile. Gerçi havalar yazdan kalma gibi olsa da yavaş yavaş sıcaklılar düşmeye başlıyor. Kışın meyveleri olan mandalina ve portakala da çok yakında kavuşacağız. Hazır mandalina bollaşıyorken sizlere mandalinalı bir tatlı tarifi verelim istedik. Bu hafif...

Sayfayı Paylaş