gebe
  1. Cяіѕіѕ

Cяіѕіѕ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

aH ahh.. ):

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında Cяіѕіѕ tarafından paylaşıldı.

ah ahh içim içimi yiyor yanıyorum ßi türLü rahatLayamıorum eskiden sıkıntıLarımdan köpeğim sayesinde kurtuLurum simdi hiç işe yaramıor ben çok kötüyüm oF aşık oLdum beLki seviorum biLmiorum.. akrabamız sayıLır annemin kuzenin oğLu ..:) akraba oLmamıza rağmen oturupta bi sohbet etmişLiğimiz yok geçenLerde haLamızın cenazesi wardı oda ordaydı ve bana beLki iLk defa adımLa sesLendi adım ağzından okadar zor ve güzeL cıktıki kendi kendime benim adım bu kadar güzeLmişydi dedimm..
    ona senden hosLanıuorum diecem ama uLasamıorum ne nosu war ne msn facede buLdum ama daha nete girip onayLamadı..
    1 hafta sonra düğünümüz war we oda geLcek ona orda söLemeyi düşünüorum ama kararsızım ya tersLerse naparım sizce söyLemeLiimiyim..???

2. Cяіѕіѕ

Cяіѕіѕ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: aH ahh.. ):
    yinede saoLun

3. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38

insan sewdikçe yasar sewdikçe herseyden zevk almaya baslar kotu olan şeyler bile guzel görunur bence gönlünü dinle bişi kaybetmezsin ne demişler isteyenin bir yuzu vermeyenin iki yuzu ...........basarılar içini ferah tut...

4. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

cnm yazini okudum...
    Beni yanlis anlama ama. böyle damdan düser gibi olmaz bence bu isler...

ya gercekten coook kendine güveniyorsun, daha adam akilli senin hakkinda ne düsündügünü bilemdigin birine askini itiraf edeceksin.

Yada gercekten ters bir cvp gelirse, yasayacagin hayal kirikligini göremiyorsun..

Bence ona duygularini acmadan, bir arastir, nebilim fikrini ögren, ögrettir. ama bunu seni seviyorum, sana asigim diyerekten degil tatlim.

bence böyle yap derim cnm, daha gencsin, belkide ilk defa oluo, ama sana abla tavsiyesi senin yaslarinda, hersey daha basit görünüyo. Simdiden red cevabi aldiginda algilayamazsin sonunu. ve bu seni uzun bir zmn etkiler

Ama yine sen bilirsin gülüm. Simdiden basarilar sana.. Ve dügündede bol bol döktür emi :) Saglicakla kal...

5. Cяіѕіѕ

Cяіѕіѕ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ewt bunLarı çok düşündüm ama bu düğünden sonra onu bidaha göremeyeceğim bayram seyran anca yinede sağoLun waz geçtim söyLemekten korkuyorum red ediLmekten ..kaßuL görmek oLsa ßiLe...:)

6. denizoyku

denizoyku Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bencede solemek iyi bir fikir olmayabilir red edilmek emin ol suan hissettiklerinden daha acı olacak..(tecrube konusuyor)

7. Cяіѕіѕ

Cяіѕіѕ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    acı ama yinede tecrüße qüzeLdir..xdXd

8. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Eğer acı da olsa bu tecrübeyi yaşamak istiyorsan söyle ona derim....

aH ahh.. ): konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Citroen Revolte Resimleri ( Ah Ahh Hayallerimin Arabası :D )

Citroen Revolte Resimleri ( Ah Ahh Hayallerimin Arabası :D )

citroen revolte Sizi bilmem ama ben arabaları çok severim yalnız öyle arabaların herşeyinden anlayan hepsini bilen manyaklardan değilim:D:D En büyük isteklerimden biri ileride doğru dürüst bir işim ve doğru düzgün bir birikimim olursa ilk olarak araba almak. Geçenlerde esti öyle aklıma bi bakayım dedim nasıl arabalar var. Yazdım neyse arattım görsellerde bakıyorum. Ve gördümm aman Allah'ımm o...
  2. İlk Aşk ((ahh ahh))

İlk Aşk ((ahh ahh))

14 yaşında erkek çocuklarla takılan kendi erkekmiş gibi sanan küçük bir kızım o kadar erkeksi takılıyorum ki abimlerle bilye oynamalara maçlarda tezahürat yapmay falan gidiyorum.Birgün sıcak bir yaz günü yani okul takımın maçı var ve abim kuzenim o maçta oynıycaklar ben gitmezsem olur mu hiç :huhe: Gitmiştim herşey çok güzeldi bizim takımın çocukları süper maç yapıyorlar ama gol atamıyorlar...
  3. ahh ahh

ahh ahh

kızlarr çook tuaf ben 21 yaşındayım 3 yıl önce onu tanıdığım zaman o olmazsa ölürüm zannediyodum 3 yılım bom boş geçti hergünüm ağlamaklı hiçbirşey canımı bukadar yakmadı nelerden vazgeçtim neleri göze aldım ama hata yaptığımı anladım itiraf edim ona hissettiğim şey sevgi bile değilmiş ilk olduğu için ne olduğunu anlamamışım boş yere zamanımı ona harcamışım şimdi iyi ki diyorum iyi ki...
  4. Ahh Aşk Ahh

Ahh Aşk Ahh

Hangimizin hayatında yer yokki AŞK'a... Hangimizin yüreğinin sökmedi ki yerinden... :asigim: İşte yapmayı çok istediğim ama bir türlü yapamadığım şey:D:D:utan::utan:

Sayfayı Paylaş