gebe
  1. F:ÖZLEM

F:ÖZLEM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Ah ahhhh

Konu, 'Kadınlar' kısmında F:ÖZLEM tarafından paylaşıldı.

BEBEĞİM OLSUN İSTİYORUM AMA OLMUYOOOOOO:hemşire:

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    olur inş özlem üzülmeyin herşey kısmet zamanı gelirse ve kısmetse olur umarım çok büyük bir sorun yoktur ?

3. uzakbiryerde

uzakbiryerde Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    canım inşallah hayırlısı neyse o olur ..

Ah ahhhh konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ahhh erkekler ahhhh

Ahhh erkekler ahhhh

erkek resmi erkekler erkek resimleri ahhhh ahhh Erkeklere gönderme :D Ah erkekler ahhh ErkekLer; topukLu ayakkabı gibidir başta zor gelir aLışınca keyifLidir... Erkekler; ateş böceği gibidir, eğLendirir ama aydınlatmaz... Erkekler; motorsiklet kaskı gibidir tehlike anı dışında hiçbir işe yaramaz... Erkekler; kilotlu çorap gibidir zorlarsan kaçar... Erkeğin algılaması o kadar ağardır...
  2. Ahhhh biz erkekler ahhh

Ahhhh biz erkekler ahhh

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Ahhhhh    anneler ahhhh

Ahhhhh anneler ahhhh

Evlâtlar Annelerini Bir Defaya Mahsus Omuzunda Taşır Oda Kısmet Olursa Ah Anneler Ahhhh. Neler taşıyor Neler…. Bir anne, evvelâ bebeğini karnında taşır. Bu yükünden dolayı ne yüksünür, ne usanır. Yükü gittikçe ağırlaştığı halde, Onun sevinci ve heyecanı artar.. Nihayet bebeğini dünyaya getirir, ondan sonra da kucağında taşımaya başlar. Anne kucağı, bebek için en sıcak, en emniyetli...
  4. Ahsen

Ahsen

Teşekkürler
  5. AH AH AH

AH AH AH

BAHSETMİŞTİMN GENİŞ AİLE OLARAK YAZIYORUZ TABİ TÜMÜ BİR GÜNDE YAŞANMIYOR AMA BEN ESKİDEN MMNINA ÖYLE AİLESİ MESELELERİ YAZMAZDIM ARTIK İÇİMDE KALAN HERŞEYİ DÖKÜCEM.KAYNANAM HERŞEYE KIZIYOR.TAMAM HAYVAN BESLEMEME FALAN KIZARDI ESKİDENDE İYİCE ABARTTI.ÇOCUK ÜSTÜÜNÜ KİRLETMİŞ KENDİ KENDİME SÖYLENİYORDUM KAYNANAM DEDİKİ BANA BAĞIRAMIYON ACISINI ÇOCIUKTAN ÇIKARTIYON.YEMEK PİŞİRMİŞTİM SIRAYLA...

Sayfayı Paylaş