gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ah Belalım

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Uçurum uçurum gözlerine baktığım sensin Prangalarca boynuma taktığım sensin

Dağ gölleri gibi, gibi hasret çektiğim

Yanarım, yanarım tutuşur

Yanarım kavurur ateşim

Seni de beni de belalım, ah belalım

Diye diye sınırlara geldiğim sensin.

Kavurur ateşim

Seni de beni de belalım

Ah Belalım...

alıntı

Ah Belalım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu - Belalım

Sezen Aksu - Belalım

Uçurum uçurum gözlerine baktığım sensin Prangalarca boynuma takığım sensin Dağ gülleri gibi gibi hasret çektiğim Her gece uyku diye yattığım sensin Yanarım, yanarım tutuşur yanarım kavurur ateşim seni de beni de belalım Gün değmemiş ormanlarda yittiğim sensin Ömrüme ömür diye kattığım sensin Deli deli boranlarda aç denizlerde Teninin tuzunu canım tattığım sensin Yanarım, yanarım...
  2. Dj Akman - Belalım Benim

Dj Akman - Belalım Benim

Sevdik sevildik bu dunyada ki hayati hep beraber yasadik olecegiz birlikte aglama bosuna gozyaslarini silen yok giden geri gelmez birak sen uzulme arkadas... sevdik sevildik bu dunyada ki hayati hep beraber yasadik olecegiz birlikte. belalim benim nereden ciktinki karsima beni vurup gittin bir basima sen ve ben gelecekte bir yastıga abs koymak uzere uzere...
  3. Emrah - Belalım Benim

Emrah - Belalım Benim

Yoluna çıkmaya cesaretim yok Her halin yolumdan döndürür beni Söyle bir bakmaya cesaretim yok Rüzgarın alevsiz..söndürür beni [Nakarat] Nasıl etsem bir yolunu bulamıyorum Seni bir başkasından soramıyorum Ne yapsam içimden atamıyorum Aşkın hasretinden öldürür beni Belalım benim,belalim benim Ah bu gönlüme helalim benim Kurtulamam derdinden,günahlarindan Hünahları boynuma vebalim...
  4. Ahsen

Ahsen

Teşekkürler
  5. AH AH AH

AH AH AH

BAHSETMİŞTİMN GENİŞ AİLE OLARAK YAZIYORUZ TABİ TÜMÜ BİR GÜNDE YAŞANMIYOR AMA BEN ESKİDEN MMNINA ÖYLE AİLESİ MESELELERİ YAZMAZDIM ARTIK İÇİMDE KALAN HERŞEYİ DÖKÜCEM.KAYNANAM HERŞEYE KIZIYOR.TAMAM HAYVAN BESLEMEME FALAN KIZARDI ESKİDENDE İYİCE ABARTTI.ÇOCUK ÜSTÜÜNÜ KİRLETMİŞ KENDİ KENDİME SÖYLENİYORDUM KAYNANAM DEDİKİ BANA BAĞIRAMIYON ACISINI ÇOCIUKTAN ÇIKARTIYON.YEMEK PİŞİRMİŞTİM SIRAYLA...

Sayfayı Paylaş