gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

ah bu hayvanlarrr

Konu, 'Çöplük' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Son düzenleme: 31 Mart 2009
  2. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Cevap: ah bu hayvanlarrr

:D:D[​IMG]

ah bu hayvanlar resmini görünce bizim rahmetli kusumuz aklima geldi banyo görüntülerini yayinliyayim dedim

3. elmalı kurabiye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

ne kadar güzelmiş kusun cnm

4. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28

evet elmali kurabiyem cok güzeldi ama rahmetli oldu:cry:

5. elmalı kurabiye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

ayy canım ya üzüldüm bakk

ah bu hayvanlarrr konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ah Bu Japonlar

Ah Bu Japonlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Göktan - Ah Bu Gönül

Göktan - Ah Bu Gönül

Ne hataların acısı Ne ayrılığın sancısı Bu sabah mutlu uyandım Bitti artık kendimle aşkın kavgası Bedeli ödenmiş sevdamın Acısı yamanmış dünyanın Yine de gelince aklıma Yagmurlarda bakışların Ah bu gönül Seni deli sevdi güzelim Seni hep sevdi Yagmurlarda solan yüzüne Tutuşur bulutlu gözlerine
  3. Bu ayrılık hangimizin ahı

Bu ayrılık hangimizin ahı

Bir daha vursa idi Nefesim nefesine… Sen başka nefeslerde kaybolurken Sen sabahlara tanıdık tenlerde kavuşurken Sen yolunda, ardına bile bakmadan ilerlerken Ben hala kayıp gecelerin sabaha kavuştuğu saatlerde sana çıkacak bir yol arayan yorgun bir yüreğim… Pencerem açık, rüzgar deli deli esiyor yine bu gece… Ne güneşin güzelliğini anlatabildim sana, ne gecenin ayazını… Yüreğimin...
  4. ah bu ben:)))

ah bu ben:)))

melekler geçenlerde ne yaptım...abime dedimki laptopunu verde bi melekler mekanına gireyim...bahanelri dizdi vermedi:n028:biras kavga dövüş...yok gene vermedi..dedimki ey abi görürsün gününü:) bi baktım bataryayı çıkarmışşş....Allaaaaaaaaahh kaçarmı fırsat aldım çantama koydum...1 haftadır arıyo vermiyorum:laugh::dil:ohh iyi ettim:Dşimdi kablolarla gezio...acaba anlayınca ne yapacak:shootout:
  5. ah bu erkekler...

ah bu erkekler...

kızlar eşım bu ara ruh halı acısından ıyı degıl cok karamsar ve hıcbıseyden tat almıyor.üstüste sıkıntılar yasadık ve etkılendık bazı seylerden.sımdı ıse toparlayamıyor kendını.neler yapabılırım onun kafasını dagıtmak ıcın bana fıkır verın neolur.... benı uzuyo onun boyle olması...:shootout:.

Sayfayı Paylaş