gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

ah bu sarışınlar her zaman çok akıllılar

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

ah bu sarışınlar her zaman çok akıllılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. her zaman çok şık giyinirdi

her zaman çok şık giyinirdi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Göktan - Ah Bu Gönül

Göktan - Ah Bu Gönül

Ne hataların acısı Ne ayrılığın sancısı Bu sabah mutlu uyandım Bitti artık kendimle aşkın kavgası Bedeli ödenmiş sevdamın Acısı yamanmış dünyanın Yine de gelince aklıma Yagmurlarda bakışların Ah bu gönül Seni deli sevdi güzelim Seni hep sevdi Yagmurlarda solan yüzüne Tutuşur bulutlu gözlerine
  3. Ah Erkekler her yaşta aynılar

Ah Erkekler her yaşta aynılar

Yedisinde neyseler yetmişinde de aynılar baksanıza.....
  4. En çok saç teli sarışınlarda!

En çok saç teli sarışınlarda!

sacımızda kaç tel var Sizlere şimdi çok ilginç bir bilgi vermek istiyorum sarışın olan kişilerin diğer saçlara oranla daha fazla saç teline sahip olduğunu biliyormuydunuz? İnanın bu bilgi beni de şaşırttı bende ince saç tellerine sahip bir kişi olaraktan sürekli saçlarımın azlığından yakınırdım ama bu haber ne yalan söyliyeyim beni oldukça sevindirdi:) Saçlarınızın cinsi bir başkasından...
  5. Geleceğin evleri çok akıllı

Geleceğin evleri çok akıllı

akıllı ev sistemleri akıllı evin avantajları Bizim evimiz akıllıı değil ama çok beğeniyorum çünkü zevkime göre döşedim. Birde bahçesi olsa daha iyiydi tabi:) Güzel bir bahçe dekorasyonu yapardım yazın ordan çıkmazdım:) Neyse ki geniş bir balkonumuz var. Gelecekle muhtemelen tüm evler akıllı ev olacak. Peki nedir bu akıllı ev? Akıllı ev, sahiplerine daha konforlu, güvenli ve tasaruflu bir...

Sayfayı Paylaş