gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun şarkı sözleri ve Notaları

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun şarkı Notaları Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun Notaları sözleri

Bu gün bir ziyaretçimiz, bizden Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun adlı şarkının notalarını rica etmiş. Biz de o misafirimiz ve sizler için de Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun şarkısının sözlerini ve notalarını paylaşıyoruz Melek'ler.

Bestesi Avni Anıla Güftesi Şahin Çandıra ait olan Kûrdîlihicâzkâr Makâmı şarkı Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun notaları ve sözleri şöyle;

Öyle dudak büküp hor gözle bakma
    Bırak küçük dağlar yerinde dursun
    Çoktan unuturdum ben seni çoktan
    Âh bu şarkıların gözü kör olsun

Güzelsen güzelsin, yok mu benzerin
    Goncadır ilk hâli bütün güllerin
    Aklımda kalmazdı yüzün, ellerin

Bir gülüşün var ki kaş çatar gibi
    En sıcak sözlerin azarlar gibi
    Hiç bağlanır mıydım çocuklar gibi

Sonunda tuz bastın gönül yarama
    Nice dağlar koydun nice arama
    Seni terkedip de gitmek var ama

Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun şarkı sözleri ve Notaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emel Sayın - Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun

Emel Sayın - Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun

öyle dudak büküp hor gözle bakma bırak küçük dağlar yerinde dursun çoktan unuturdum ben seni çoktan ah bu şarkıların gözü kör olsun güzelsen güzelsin yok mu benzerin goncadır ilk hali bütün güllerin aklımda kalmazdı yüzün,ellerin ah bu şarkıların gözü kör olsun bir gülüşün var ki kaş çatar gibi en sıcak sözlerin azarlar gibi hiç bağlanır mıydım çocuklar gibi ah bu şarkıların gözü kör olsun...
  2. flütle çalınan kolay şarkılar ve notaları

flütle çalınan kolay şarkılar ve notaları

flütle çalınan en kolay şarkı notaları İlkokul yıllarımda ki müzik dersim geldi aklıma :) Eminim sizde oyıllara daldınız ama bu güne şimdiye gelin diyor ve sizlere flütle çalınan şarkıların notalarını sunuyorum Melek'ler:) do-do-sol-sol-la-la-sol-fa-fa-mi-mi-re-re-do-(tekrar)sol-sol-fa-fa-mi-mi-re(tekrar)do-do-sol-sol-la-la-sol-fa-fa-mi-mi-re-re-do...
  3. Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun Notaları

Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun Notaları

Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun Notaları lazım arkadaşlar notaları bilen varsa daha doğrusu Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun Notalarını bilen varsa buradan paylaşsın yaa
  4. Ah Bu Şarkıların Gözü Körolsun Notaları

Ah Bu Şarkıların Gözü Körolsun Notaları

Ah Bu Şarkıların Gözü Körolsun Notaları var mı ya da notalarını bilen var mı lütfen duyun sesimi yardım edin bana
  5. Ah Bu Şarkıların Gözü Körolsun Şarkısının Notaları

Ah Bu Şarkıların Gözü Körolsun Şarkısının Notaları

Ah Bu Şarkıların Gözü Körolsun Notası Ah Bu Şarkıların Gözü Körolsun Şarkısının Notaları Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda bir misafirimizin sorusu üzerine, sizlere ve o sitekte bulunan misafirimize, sevilen şarkı Ah Bu Şarkıların Gözü Körolsun adlı parçanın notalarını sunuyoruz.

Sayfayı Paylaş