gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ah Bu Şarkıların Gözü Körolsun Şarkısının Notaları

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ah Bu Şarkıların Gözü Körolsun Notası Ah Bu Şarkıların Gözü Körolsun Şarkısının Notaları

Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda bir misafirimizin sorusu üzerine, sizlere ve o sitekte bulunan misafirimize, sevilen şarkı Ah Bu Şarkıların Gözü Körolsun adlı parçanın notalarını sunuyoruz.

Ah Bu Şarkıların Gözü Körolsun Şarkısının Notaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emel Sayın - Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun

Emel Sayın - Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun

öyle dudak büküp hor gözle bakma bırak küçük dağlar yerinde dursun çoktan unuturdum ben seni çoktan ah bu şarkıların gözü kör olsun güzelsen güzelsin yok mu benzerin goncadır ilk hali bütün güllerin aklımda kalmazdı yüzün,ellerin ah bu şarkıların gözü kör olsun bir gülüşün var ki kaş çatar gibi en sıcak sözlerin azarlar gibi hiç bağlanır mıydım çocuklar gibi ah bu şarkıların gözü kör olsun...
  2. Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun Notaları

Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun Notaları

Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun Notaları lazım arkadaşlar notaları bilen varsa daha doğrusu Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun Notalarını bilen varsa buradan paylaşsın yaa
  3. Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun şarkı sözleri ve Notaları

Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun şarkı sözleri ve Notaları

Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun şarkı Notaları Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun Notaları sözleri Bu gün bir ziyaretçimiz, bizden Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun adlı şarkının notalarını rica etmiş. Biz de o misafirimiz ve sizler için de Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun şarkısının sözlerini ve notalarını paylaşıyoruz Melek'ler. Bestesi Avni Anıla Güftesi Şahin Çandıra ait olan...
  4. Ah Bu Şarkıların Gözü Körolsun Notaları

Ah Bu Şarkıların Gözü Körolsun Notaları

Ah Bu Şarkıların Gözü Körolsun Notaları var mı ya da notalarını bilen var mı lütfen duyun sesimi yardım edin bana
  5. Artık Sevmeyeceğim Şarkısının Notaları

Artık Sevmeyeceğim Şarkısının Notaları

Artık Sevmeyeceğim Şarkı Notaları Artık Sevmeyeceğim Notası Türk Sanat Müziğimizin önemli eserlerinden, klasikleşmiş parçalarından biri olan Artık Sevmeyeceğim şarkısının notalarını müziksever meleklerimiz için paylaşıyoruz :) la si do si la sol la_la si do re mi fa re_mi fa sol fa mi re do_re mi fa mi re do si_la si do si la sol la_la la la la_la fa sol l_la la la la_la fa sol

Sayfayı Paylaş