gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

ah burda bende olsaydım

Konu, 'Doğa Manzara Resimleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2. nazlıcan

nazlıcan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: ah burda bende olsaydım
    üzümler muhteşem canım üzüm istedi şimdi:hurt: bütün resimler çok güzel ama üzümler bir başka güzel teşekkürler canım:clapping:

ah burda bende olsaydım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şu gemide ah bende olsaydım açık denizlere yol alsaydım vız gelirdi herşey:)

şu gemide ah bende olsaydım açık denizlere yol alsaydım vız gelirdi herşey:)

ah o gemide bende olsaydım açık denizlere yol alsaydım açık denizlere yol alsaydım şarkı sözü ah o gemide bende olsaydım sözleri
  2. Ah Be Kedicik.

Ah Be Kedicik.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Bende Burdayım:)

Bende Burdayım:)

herkese merhablar,bende geldim aranıza güzel vakit geçirmek dileğiyle herkese sevgilerimi sunarım:26::26:
  4. yalın-ah be kardeşim

yalın-ah be kardeşim

Aynaya baktım senden ötesi yok aynayı sev Radyoda sevdiğin şarkı çalmış radyoyu sev Kalbini baktığın kadın başkasınınmış iyimi Git patlat bu kafayı şimdi Git patlat bu kafayı şimdi Bazen herkesten sıkıldığım oluyor Fişi çek git dükkanı kapatasın geliyordur Kavgası tasası savaşı aşkı derdi Ah be kardeşim başın öne geldi Ah be kardeşim başın öne geldi Ah be kardeşim başın öne geldi Sonraya...
  5. bende burdayım :)

bende burdayım :)

selam bende aranızdayım artık :)

Sayfayı Paylaş