gebe
  1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Ah ÇOK ŞEKERLERR

Konu, 'Komik Resimler' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

konuşan kediler konuşan kedi Benim çok hoşuma gitti bunlar bakalım sizlerin yorumu nedir??

2. sakaryalı

sakaryalı Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    :D:Day bayıldım cok tatlılar

3. beyazlale

beyazlale Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    0
    AAyyy çok güldüm yaaa ne kadar şeker bunlar böylee: hahaha

Ah ÇOK ŞEKERLERR konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ah bu sarışınlar her zaman çok akıllılar

ah bu sarışınlar her zaman çok akıllılar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. çok şekerlerr

çok şekerlerr

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Ahsen

Ahsen

Teşekkürler
  4. AH AH AH

AH AH AH

BAHSETMİŞTİMN GENİŞ AİLE OLARAK YAZIYORUZ TABİ TÜMÜ BİR GÜNDE YAŞANMIYOR AMA BEN ESKİDEN MMNINA ÖYLE AİLESİ MESELELERİ YAZMAZDIM ARTIK İÇİMDE KALAN HERŞEYİ DÖKÜCEM.KAYNANAM HERŞEYE KIZIYOR.TAMAM HAYVAN BESLEMEME FALAN KIZARDI ESKİDENDE İYİCE ABARTTI.ÇOCUK ÜSTÜÜNÜ KİRLETMİŞ KENDİ KENDİME SÖYLENİYORDUM KAYNANAM DEDİKİ BANA BAĞIRAMIYON ACISINI ÇOCIUKTAN ÇIKARTIYON.YEMEK PİŞİRMİŞTİM SIRAYLA...

Sayfayı Paylaş