gebe
  1. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Ah hayat! Neden ben hep çocuksu hayallere daldım?

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında magical tarafından paylaşıldı.

Hayat, sende ne çok yoruldum, ne çok yıprattım kendimi. İçi boş kelimelerin tatlı diline kandım, sevdim, sevdikçe ne hoyrat kullandırttım ruhumu… Bir hissi anlatabilmenin, kendimi ifade edebilmenin derdine daldım da, bu kez ne çok yandım… Oysa ne söylersen söyle karşındaki anlayabildiği kadar sendi ve aslında hiç kimse “ben” değildi. Söyle öyleyse benden başka kim eksildi? Bütün olmayı, “ben”den “sen”den “biz” olmayı ne çok isterdim, iki kişilik bir yalnızlık mümkündür der senden dilerdim. Ah hayat! Neden ben hep çocuksu hayallere daldım? Yazmaya yorgunum yeni bir sevdayı. Sil hepsini bir seferde, sil de bana sevdasız bir alan yarat! Yoruldum incinmekten, dile getirmeye binlerce cümle kurarken içinden kelimeler seçtirmekten…
    Sussam, suskun bir dünya kursam, yüreğimden baksam da kendimi bir bakışta anlatsam. Bir susmak bin konuşmakla bir olsa, bir adam benimle bir olsa, “biz” olsak, iki kişilik bir yalnızlık kursak.
    Gönlüme batan dikenler yüzümde açan güllere fazla geldi. Ne gül isterim ne de diken artık, kapıma bir demet papatya bırak …
    Denizesin

Ah hayat! Neden ben hep çocuksu hayallere daldım? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayallerim ve BEN***

hayallerim ve BEN***

hayallerim ve ben Öncelikle herkese selamlar, Sizede faydası olur diye düşünerek bir konudan bahsetmek istiyorum... Arkadaşlar çekim yasasını duydunuzmu? mutlaka duymuşsunuzdur. Duymadınızsa size bir kitap ismi The Secret (Rhonda Byme) bu kitap, kitaplar köşesinde yoksa ekleyim bi göz atın. mutlaka okumanızı tavsiye ederim. İşte o kitaptan yola çıkarak hayalimde istediğim şeyleri buraya...
  2. Hep benimle

Hep benimle

Her şeyden önce sana, kalbimin en dip köşelerinde kalan, sevgi parçacıklarını çıkarmama ve onları birleştirmeme yardım ettiğin için... Ve büyüdükçe büyüyen bu sevgimi nereye sığdıracağımı bilemezken bana kollarını açtığın için... Ellerimden tutup beni ayağa kaldırdığın ve sarıp koruduğun için... Bana cesareti öğrettiğin için... Sabahları güleryüzle uyanmamı sağladığın için... Günaydının...
  3. ah hayat ah!!!....

ah hayat ah!!!....

Hayat çocukken daha anlamlı, daha düzenli, daha yaşanılır... O zamanlar bir mücadele vermiyorduk, her şey tozpembe geliyordu bize. Sanki, akrep ve yelkovan aynı noktada dururdu,kardeşlik vardı, dostluk vardı... O zamanlar her şey o kadar yalın ve sadeydi ki, adeta gözler kalbi yansıtırdı. Eskiye özlem duymak, yakınmak çare olmuyor işte. Her yaşın bir güzelliği de yok ayrıca. Bana artık...
  4. ben aşka aşk olmak için hep hayaller kurarım işte buda benim hayalim=)

ben aşka aşk olmak için hep hayaller kurarım işte buda benim hayalim=)

aşk hayalleri güzel aşk hayalleri ask en güzel hayelleri ben bikere sevdim çok ama o sevmedi bitürlü ne yaptıysam hayattımdan kimler geldi geçti ona olan aşkımı biteremedi işte oyüzden ben hep bigün birine aşk olmak hayalleri kuruyorum daha doğrusu ben aşka aşk olmak istiyorum bu imkansız ama hayaller zaten imkansız olduğu için kurulur=)
  5. ne hayaLLerimiz yanında ne de ben aRtık yaLnızsın sen...

ne hayaLLerimiz yanında ne de ben aRtık yaLnızsın sen...

duygularımız ve hayallerimiz hayallerimizle ilgili şiir duygu ve hayallerle ilgili şiir hayallerle şiirler hayallerimizle kompozisyon s€ni göRdüm Rüyamda.mavi battaniyeye sarıLı biR bebek vaRdı kucağımda... ann€si b€n, babası s€nmi$sin anLadığım kadaRıyLa.... uyanıR uyanmaz anLattım Rüyamı heRkese... biLiRsin beLki; anLatıLan rüyaLar dön€Rmi$ teRsine.. seni Rüyamda göRdüğüm gecenin...

Sayfayı Paylaş