gebe
  1. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

Ah Keşke Arada Olabilsem Dedirtecek Fotoğraflar

Konu, 'Çöplük' kısmında UzakMavi tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Ah Keşke Arada Olabilsem Dedirtecek Fotoğraflar

çok güzeller emeğine sağlık

Ah Keşke Arada Olabilsem Dedirtecek Fotoğraflar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. keşke...

keşke...

Keşke duygularımı kagıtlara kalemlere sıgdırabilseydim... Sensizligin sonsuzlugu içinde yüzerken. belki o zaman beni anlayabilir, beni sevebilirdin o zaman göz yaşlarımın sebebini bilir, Şiirlerimin dilini çözebilirdin, belki o zaman gökyüzündeki bir martı kadar özgür Bir su damlası kadar dingin olabilirdim. Keşke sana duygularımı anlatabilseydim. Çünkü göz yaşlarımı kahkahalarımın arkasına...
  2. keşke  sen  ben  olabilsen de  anlasan  beni...

keşke sen ben olabilsen de anlasan beni...

canm günlüğüm bugün sana yazmaya başlamamın ilk günü aslında şu an kendimi o kadar çaresiz yalnız hissediyorum ki gözyaşlarımı akıtmamak için kendimi zor tutuyorum ben onu çok seviyorum hemde çook şu an onunla konuşmayı o kadr çok istiyorum ki 2 ay gibi belli bir zamandan sonra konuşma fırsatım varken konuşamıyorum kendime sahip çıkamıyorum...
  3. Keşke....

Keşke....

Herkesin keşke dediği birşey vardır. Hadi melekler sizin keşkeleriniz nelerdir? Keşke hep çocuk kalsaydım..
  4. “Ah, keşke....”ler için bir özür denemesi

“Ah, keşke....”ler için bir özür denemesi

Dediklerine göre ay’ın hep tek yüzünü görürmüşüz Arka yüzü bir türlü dünyaya çevrilmezmiş Kaderi de ay gibi görüyor olmalıyız Olanıyla biliyoruz kaderi Olduğu kadarıyla görüyoruz “Olmasaydı”lar ay’ın arka yüzü gibi gözümüzden uzağa düşüyor “Ya o kurşun bir santim sağdan geçseydi” diye başladığımızda düşünmeye,hayalimizin eli ayağı zifiri karanlıkta birbirine dolaşıyor “Olan olmuştur bir kere”...

Sayfayı Paylaş