gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Ah mona ahh:)leanardonun kemikleri sızlayacakk:)

Konu, 'Komik Resimler' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

mona rıza

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Ah mona ahh:)leanardonun kemikleri sızlayacakk:)

süperrrrrrr :D

3. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ah mona ahh:)leanardonun kemikleri sızlayacakk:)

hihihihih güzelmiş :hhh:

Ah mona ahh:)leanardonun kemikleri sızlayacakk:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kemik

kemik

: Kemik İnsan ve hayvan kemikleri mal ile tabir edilir: İnsan iskeleti sünnete uymaya, mal ve nimete, Eti yenen hayvanların iskeleti helal mala, diğer hayvanların iskeleti haram mala, Kemik, insanın kazanç vasıtalarına, binit ve hizmetçisine, Bir kemiği kırmak yya da ufalamak hayır işlemeye, kırılan kemiği sarmak güç ve kuvvete, mal ve makama, Kemik kırılması hastalığa, hastanın ölmesine,...
  2. aH ahh.. ):

aH ahh.. ):

ah ahh içim içimi yiyor yanıyorum ßi türLü rahatLayamıorum eskiden sıkıntıLarımdan köpeğim sayesinde kurtuLurum simdi hiç işe yaramıor ben çok kötüyüm oF aşık oLdum beLki seviorum biLmiorum.. akrabamız sayıLır annemin kuzenin oğLu ..(: akraba oLmamıza rağmen oturupta bi sohbet etmişLiğimiz yok geçenLerde haLamızın cenazesi wardı oda ordaydı ve bana beLki iLk defa adımLa sesLendi adım ağzından...
  3. Citroen Revolte Resimleri ( Ah Ahh Hayallerimin Arabası :D )

Citroen Revolte Resimleri ( Ah Ahh Hayallerimin Arabası :D )

citroen revolte Sizi bilmem ama ben arabaları çok severim yalnız öyle arabaların herşeyinden anlayan hepsini bilen manyaklardan değilim:D:D En büyük isteklerimden biri ileride doğru dürüst bir işim ve doğru düzgün bir birikimim olursa ilk olarak araba almak. Geçenlerde esti öyle aklıma bi bakayım dedim nasıl arabalar var. Yazdım neyse arattım görsellerde bakıyorum. Ve gördümm aman Allah'ımm o...
  4. ahh ahh

ahh ahh

kızlarr çook tuaf ben 21 yaşındayım 3 yıl önce onu tanıdığım zaman o olmazsa ölürüm zannediyodum 3 yılım bom boş geçti hergünüm ağlamaklı hiçbirşey canımı bukadar yakmadı nelerden vazgeçtim neleri göze aldım ama hata yaptığımı anladım itiraf edim ona hissettiğim şey sevgi bile değilmiş ilk olduğu için ne olduğunu anlamamışım boş yere zamanımı ona harcamışım şimdi iyi ki diyorum iyi ki...
  5. Ahsen

Ahsen

Teşekkürler

Sayfayı Paylaş