gebe
  1. tavsan-cık

tavsan-cık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

ah şu saçlar..

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında tavsan-cık tarafından paylaşıldı.

saçım kıvırcık ve ben bunu dalgalı istiyorum. napabilirim?

2. yasemin asu

yasemin asu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    bnmki de haff dalgalı bnde öyle yapmak istiyorummm:) bilgi verin bizee:)

3. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Ayy tam tersi benimkilerde dümdüz off keşke benim saçlarımda kıvırcık olsaydı... Neyse artık kısmet değilmiş :)

4. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    Benim Saçlarım dalgalı ve en kullanışlı saç galiba ayy hiç mütevazi olamayacağım saçlarımı çok seviyorum hahaha

Kızlar ama şunu eklemek istiyorum. ben 1 ay kadar manisada kaldım sudan dolayı saçlarım kıvırcık oldu resmen bukle bukle banyo yapıp ıslak saçla yatardımm kıvırcık olurdu hoşuma gitmişti kocaeliye evime geldiğimde aynı şekil yaptım hava + sudan mı bilemem ama saçlarım eski dalgalı haline girdi..
    Ve aylardır sacımı kendi haline bırakmadım devamlı düzelticiyle şekil verdim artık hiç bi şekilde o bukleler olmuyor Sade ve sade dalgalı ama uzun olduklarından paçayı kurtarıyorum hahaha

Kıvırcık saç dalgalı ancak maşayla olurr dahada zannetmiyorum :D:D

5. tavsan-cık

tavsan-cık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    güzel olsa her gün maşa yaparım ama kıvırcık saça maşa olduğu belli oluyo :D

ah şu saçlar.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ah şu kadıNLar!

Ah şu kadıNLar!

Kadınlar Kadınlar vitrinde gördükleri "İndirim" lafına dayanamaz. İndirimdeki mal kadında mıknatıs etkisi yapar. 10 tane benzer pabucu olsa indirimde gördüğü ayakkabıyı alır, siz, "Bunların aynısı dolabında var" deseniz "Sen gerçekten hiç anlamıyorsun" lafını yapıştırır. Kadınlar ağlar. Ancak tek başına bir köşeye çekilip de yalnız ağlamaz. Kadınlar, sadece...
  2. ah şu sivilcelerrrr!!

ah şu sivilcelerrrr!!

Kadınların başının belası sivilcelerden kurtulmak için neler yapmalı? Yüzünüzde beliren bu küçük noktacıklar sinir bozucu değil mi? Ergenlik çağı da geçti, peki neden hala oradalar? Bu konuda yanlış bildikleriniz... aaaabolizma bozukluğu etken Yağ bezelerinin fazla çalışmasından, hormon veya aaaabolizma bozukluklarından kaynaklanan en küçük çıbanlardır sivilceler. Kalıcı izler...
  3. ah şu patronlar !!

ah şu patronlar !!

:Dancing_O_o::Dancing_O_o::Dancing_O_o::Dancing_O_o:

Sayfayı Paylaş