gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

ah şu yanlızlık adına söylenmiş güzel sözlerrr...

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

yalnızlık adına sözler yalnızlık özlü sözler özlü aşk adına söylenmiş üzerine yazılmış yazılar Bazen kalabalıkların ortasında, tek başımıza kaldığımız vakitlerinkinden fazla yalnız değil miyiz? Peyami Safa # Asıl yalnızken yalnız değilim! Schiller
    # İnsan kendini hiçbir yerde, karıncalar gibi kaynaşan kalabalığı yarıp geçtiği zamanki kadar yalnız hissedemez. Goethe
    # İnsanlar köprü kuracakları yerde duvar ördükleri için yalnız kalırlar. J.Newton
    # Geceleyin kapılar kapanıp da ışıklar söndüğünde, odamda yalnızım deme, yine yalnız değilsin. Epictetos
    # Kendini yalnız hisseden kimse için her yer çöldür.Cehov
    # Sevilmeyen bir insan her yerde ve her şeyde yalnızdır. George Sand
    # Yalnızlık en büyük servettir.Goethe# Yalnızlık fena arkadaştan hayırlıdır. Sühreverdi
    # "Yalnızlık" tek kelime, söylenişi ne kadar kolay. Halbuki yaşanması o kadar zordur ki. Goethe

2. Vehbi Okur

Vehbi Okur Forum Okuru

Efendim; "Yalnız" kelimesi dalgınlıkla; "yanlız" şeklinde; "yanlış" olarak yazılmış..
    "Bir hatırlatayım" dedim.

TTK.
    Vehbi Okur.

ah şu yanlızlık adına söylenmiş güzel sözlerrr... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ah şu sivilcelerrrr!!

ah şu sivilcelerrrr!!

Kadınların başının belası sivilcelerden kurtulmak için neler yapmalı? Yüzünüzde beliren bu küçük noktacıklar sinir bozucu değil mi? Ergenlik çağı da geçti, peki neden hala oradalar? Bu konuda yanlış bildikleriniz... aaaabolizma bozukluğu etken Yağ bezelerinin fazla çalışmasından, hormon veya aaaabolizma bozukluklarından kaynaklanan en küçük çıbanlardır sivilceler. Kalıcı izler...
  2. ah şu patronlar !!

ah şu patronlar !!

:Dancing_O_o::Dancing_O_o::Dancing_O_o::Dancing_O_o:
  3. Adın yanlızlık olabılır!..

Adın yanlızlık olabılır!..

sustum ve sususumla yanginlar basladi yuregimde... Sonmek bilmeyen...acisi dimneyen!..umutsuz...yorgun ve asi!.. Aglamak yeterli olurmuydu icimdeki yanginima?.. Ruzgarlar ekip firtinalar mi bicmeliydim?.. Ya da;hasetler ekip vedalar mi?.. Hangi duvarlar carpmaliyim kendimi?.. Hangi aynalarda parcalanmaliyim?.. Hangi sevdalarda avunmaliyim?.. Ucurumun kenarindaki dala nasil...

Sayfayı Paylaş