gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

ahdım olsun

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Aldanmam artık qözlerine hayır hayır inanamam! Kandıramazsın ufak yüreqinle! Aldatamazsın başka yüreklerle! Ekleyemezsin başka bir kalp yüreqime! Hayır hayır aldanmam artık qözlerine söz ver bana.! Söz ver bu aşkı unutmayacaqına..!

ßitti mi dersin aldanır mısın yoksa aldatır mısın? Karar ver bukadar deqişken olamazsın!
    Kıyamet kopacak hadi tut elimi.. Hadi son kez istediqimi ver! Gözüm açık qitmeyeyim..Hadi tut elimi! Yoksa düşeceqim, yoksa kıyamet kopmadan qideceqim. Yoksa… Aldanır mısın yalanlara ?

ßitiş düdüqü caldıqında oysaki daha yolun başındaydım ben..İpe yaklaşan sendin, senin icin bitmişti, sen qaliptin! Yorulmuştum ben koşmaktan. Yalan..Kaybedince böyle yalan atarmış insan! ßitmesin istemiştim sadece..Yürüdüm adeta! Sindire sindire.. ßiraz daha uzun sürsün istemiştim oysaki amacım kötü deqildi. Ne var yani yürümek de mi yasak oldu sanki! ßen bitmesin diye cabalarken, bir baktım ki sona varmışsın sen.. Olsun..Yoruldum derim bende palavra sıkmaya alıştım zaten !

ßir keşkeye daha dayanacak qüc yok kalbimde..
    Hayır hayır aldanmam artık qözlerine! Kanmam yalan sözlerine! Ama..yinede söz ver sen.. Yemin olsun unutmayacaqıma dair sana, seni,sonsuza…….

ßen,yaramaz bir cocukken, aldanmışım kahpeliqe daha temizken! ßembeyaz kalbim daha kücükken kirlenmiş anlıyacaqın alışkın beden!

Aldanmam artık qözlerine, aldanamam .. Katlanamam artık anla unutamam!
    Yaramaz bir cocuqa yakışmaz usturuplu oturmak. Yakışmaz aşık olmak! ßana sen yakışmazsın işte anla..! Kekeliyorum bak haykırırken sevdamı! Hece hece .. Kıstım sesimi kimse duymasın diye!

Aldanmam artık qözlerine söz ver bana..! Söz ver bu aşkı unutmayacaqına..!
    Ahdım olsun yar, döneceqim sana .. !

**alıntı**

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ahdım olsun
    ßitiş düdüqü caldıqında oysaki daha yolun başındaydım ben..İpe yaklaşan sendin, senin icin bitmişti, sen qaliptin! Yorulmuştum ben koşmaktan. Yalan..Kaybedince böyle yalan atarmış insan! ßitmesin istemiştim sadece..Yürüdüm adeta! Sindire sindire.. ßiraz daha uzun sürsün istemiştim oysaki amacım kötü deqildi. Ne var yani yürümek de mi yasak oldu sanki! ßen bitmesin diye cabalarken, bir baktım ki sona varmışsın sen..

ahhh ahhh...emeğine sağlık vanım teşekkürler

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: ahdım olsun

ßen,yaramaz bir cocukken, aldanmışım kahpeliqe daha temizken! ßembeyaz kalbim daha kücükken kirlenmiş anlıyacaqın alışkın beden!

Aldanmam artık qözlerine, aldanamam .. Katlanamam artık anla unutamam!
    Yaramaz bir cocuqa yakışmaz usturuplu oturmak. Yakışmaz aşık olmak! ßana sen yakışmazsın işte anla..! Kekeliyorum bak haykırırken sevdamı! Hece hece .. Kıstım sesimi kimse duymasın diye!

vayy vayyy vayyy süper sözler bunlar yhaa emeğine sağlıkk tam benlikkk

ahdım olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu - Ahdım Olsun

Sezen Aksu - Ahdım Olsun

Geçti yıllar ah geç aydım Anladım ki boşa gün saydım Bakakaldım giden güne Ben hep düne ait kaldım Çocukluğum kavruk Gençliğim savruk Yetişkinliğimden hiç hayır yok Hayat, kadere inat Seni sil baştan yaşayacağım Ahdım olsun Esip geçtim, yağıp geçtim Kaçırdım tez zamanları Pişmanlıklar, düşmanlıklar Bitmez dilimin amanları Söz-Müzik: Sezen Aksu
  2. Ferdi Tayfur- Ahım olsun

Ferdi Tayfur- Ahım olsun

ben ah cekisimde bir ahim olsun dilerim her gunun kederle dolsun attdigin adimlar gunahim olsun dilerim allah dan ben gibi yasa benzesin goz yasin bahar seline erisme insaallah tek emeline kar yagsin basina bahar gununde cizgiler belirsin melek yuzunde dilerim allah dan korkarak yasa senide sevdiğin terk edip gitsin terk edip gitsin aglaya aglaya goz yasin bitsin hayatim mahf oldu sebebi...
  3. Ebru Gündeş - Ahdım Olsun

Ebru Gündeş - Ahdım Olsun

Geçti yıllar ah geç aydım Anladım ki boşa gün saydım Baka kaldım giden güne Ben hep düne ait kaldım Çocukluğum kavruk Gençliğim savruk Yetişkinliğimden hiç hayır yok Hayat kadere inat seni Sil baştan yaşayacağım Ahdım olsun Esip geçtim, yağıp geçtim Kaçırdım tez zamanları Pişmanlıklar, düşmanlıklar Bitmez dilimin amanları Çocukluğum kavruk Gençliğim savruk Yetişkinliğimden hiç hayır yok...
  4. Aha bu köşede bnm olsun

Aha bu köşede bnm olsun

Hoşgeldiniz diyorum ziyaretinizden dolayı tşk. Ediyorum ablam... Umarım eğlenirsiniz iiiyiiii eeğğlllencceeeller:26:
  5. Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun Notaları

Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun Notaları

Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun Notaları lazım arkadaşlar notaları bilen varsa daha doğrusu Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun Notalarını bilen varsa buradan paylaşsın yaa

Sayfayı Paylaş