gebe
  1. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63

ahh ahh

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında sudembeyaz tarafından paylaşıldı.

kızlarr çook tuaf ben 21 yaşındayım 3 yıl önce onu tanıdığım zaman o olmazsa ölürüm zannediyodum 3 yılım bom boş geçti hergünüm ağlamaklı hiçbirşey canımı bukadar yakmadı nelerden vazgeçtim neleri göze aldım ama hata yaptığımı anladım itiraf edim ona hissettiğim şey sevgi bile değilmiş ilk olduğu için ne olduğunu anlamamışım boş yere zamanımı ona harcamışım şimdi iyi ki diyorum iyi ki ayrılmışım ondan keşke çok önceden yapabilseydim artık o benim hiçbirşeyim :gathering:

2. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    işte buu benim kardeşim yaa oyy kurban oldugum yaa benim ...:yahoo: böle ol hepp aldıgım en güzel itiraftıı ...
    senii çok seviyorum bacım :)))

3. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımmsın ya canımm biricik gamzemm güzel bacım çoook sağol çook teş ederim sana :kiss:

4. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    ewet cnm o senin hiçbirşeyin seni çooooooook sewiyorum

5. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımm dileğimm bende seni çooook seviyorum :kiss:

6. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

sudembeyaz bide karşınaa çok hayırlı bir delikanlı çıkarsa ozaman daha çok anlarsın 3yıl değğil 3dkikamı bile ona ayırmazdım die :)))));;));)

7. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Sudemim aferim bebegim sana en güzeli buydu zaten :kiss:

8. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımm benimm çok sağol inşallahh :)

9. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımm gizemimmm :kiss:

ahh ahh konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ahh İstanbul...

Ahh İstanbul...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. ahh mezuniyet..

ahh mezuniyet..

mezuniyette neler yapılır slm ben lise son sınf öqrencisym .tabii mezuniyet var bana yardm ederseniz çokk sevinirm ben 16 yaşında 1.65 boyunda 45 kiloyum nasıl bir kıyafet giyebilrim lütfen biraz fikir verinn...:stop:
  3. İlk Aşk ((ahh ahh))

İlk Aşk ((ahh ahh))

14 yaşında erkek çocuklarla takılan kendi erkekmiş gibi sanan küçük bir kızım o kadar erkeksi takılıyorum ki abimlerle bilye oynamalara maçlarda tezahürat yapmay falan gidiyorum.Birgün sıcak bir yaz günü yani okul takımın maçı var ve abim kuzenim o maçta oynıycaklar ben gitmezsem olur mu hiç :huhe: Gitmiştim herşey çok güzeldi bizim takımın çocukları süper maç yapıyorlar ama gol atamıyorlar...
  4. Ahh Aşk Ahh

Ahh Aşk Ahh

Hangimizin hayatında yer yokki AŞK'a... Hangimizin yüreğinin sökmedi ki yerinden... :asigim: İşte yapmayı çok istediğim ama bir türlü yapamadığım şey:D:D:utan::utan:
  5. ahh ahh :D:D

ahh ahh :D:D

4 5 yaşlarında banyoya kapıyı çalmadan girerdim artık içeride ne bekliyorsam :D:D ... ananemlerde kaldığımız bir gün annanemi gördüm elinde ped ile birlikte. eve dönüp amcamı gördüğüm an bağırarak "amca annanem külotuna oykid koyuyoo" dedim .. amanın nasıl bir rezilliktir. :D:D amcamı gördüğümde hala yüzüm kızarır :yyy:

Sayfayı Paylaş