gebe
  1. nagish

nagish Forum Okuru

ahh o günler...

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında nagish tarafından paylaşıldı.

sevgili melekler ''o güne geri dönmeyi çok isterdim'' dediğiniz an hangisi söyleyin bakalım ;)

2. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    cnm güzel konu açmışın ahhh o günler...Çocukluğuma geri dönmek istiyorum kardeşlerimle beraber kavgalarımıza oyunlarımıza....ahhh kii ne ahhhh

3. nagish

nagish Forum Okuru

beğenmene sevindim cnm...ahh çocuklukk ahh:) masum günahsız dertsiz kedersiz yıllar... o zmnlarda yere düşüp dizimizi kanattığımızda ağlardık öperlerdi geçerdi şimdi ise yara büyük kalp acısı gitmiyo bi türlü acıtan canını çekip gidiyo...

4. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    haklısın cnm ama napalım hayat işte düşe kalka büyüdük ozaman bize göre çok büyük sorunlara şimdi gülüp geçiyoruz çünkü öyle şeyler yaşayıp görüyoruzki onlar yanında hiç kalıyo.Rabbim dermansız dert vermesin...

5. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    ben okul yıllarımı cok ama cok özledimm

6. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bende bi 8yil geri gitmeyi isterdim esimle tanismadigim günlere ahhhhhhhhhh bekarlik ahhhhhhhhhhhh artik geri dönüs yok :((((((((((((((

7. nagish

nagish Forum Okuru

alemsin gül&naz :)hiç böle bi cvp geliceği aklıma gelmemiştii..

8. nagish

nagish Forum Okuru

artık hamiş meleksin cnm:) artık bebişin büyüdüğünde onun okul yıllarını görürsün inşallah...

9. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    geri dönmek istediğim hiç güzel anım olmadı ki........ ben ailemin yanındayken çok mutluyum... şükürler olsun ALLAHIMA ki bir ailem var... annem babam var onlar benim herşeyim

10. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ah o günler dedirtecek kötü günler hiç gelmez inş

11. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Universitedeki yillarim,keske olsa sinavlari bile ozledim..

ahh o günler... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşte biz o gün tükeneceğiz..

İşte biz o gün tükeneceğiz..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Yeliz - O Günler (2oo8)

Yeliz - O Günler (2oo8)

tokatlı yeliz tokatli yeliz o günler ellik tokatlı Yeliz - O Günler Yeliz - Babam Yeliz - On Sekizlik Kiz Gibi Yöre Yeliz - Sivasliymis Yeliz - Tokat Dedikleri Yeliz - Gelin Yeliz - Gelmeyeninde Yeliz - Güpür Yeliz - Hos Geldin Yeliz - Anahtarin Bagini Yeliz - Bizim Eller Yeliz - Ellik Yeliz - Agaclarda Kestana Yeliz - Bende Gelecem Yeliz - Sevecegim Baska Yar
  3. ahh o bardak...

ahh o bardak...

lise 1 veya 2 tam hatırlamıyorum bi akrabada kalıcaz o gece.. işte bilirsiniz uzakta oturan akrabaya gidilğinde gece yarılarına kadar muhabbet edilir...evin bide yaşlı babaannesi var...neyse biz dırdır ederken vaktin nasıl geçtiğini anlamadık baktım saat 3.ben bi su içip yatayım dedim.gittim masanın üstünde sürahinin yanında durmakta olan o bardaktan su içtim.2 dk geçti-geçmedi yataktan...
  4. ahh ahh

ahh ahh

kızlarr çook tuaf ben 21 yaşındayım 3 yıl önce onu tanıdığım zaman o olmazsa ölürüm zannediyodum 3 yılım bom boş geçti hergünüm ağlamaklı hiçbirşey canımı bukadar yakmadı nelerden vazgeçtim neleri göze aldım ama hata yaptığımı anladım itiraf edim ona hissettiğim şey sevgi bile değilmiş ilk olduğu için ne olduğunu anlamamışım boş yere zamanımı ona harcamışım şimdi iyi ki diyorum iyi ki...

Sayfayı Paylaş