gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

ahh üleyn aşk ahhhhh

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

ahh üleyn aşk ahhhhh konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ahh aşk :(

ahh aşk :(

LÜTFEN SONUNA KADAR OKUYUN MELEKLERİM.. Bir otobüs durağında karşılaşmışlardı ilk kez.... Biri tıpta okuyordu, öbürü mimarlıkta. O ilk karşılaşmadan sonra, bir kere, bir kere, bir kere daha karşılaşabilmek için, hep aynı saatte, aynı duraktan, aynı otobüse bindiler. Gençtiler, çok genç... Birbirileriyle konuşacak cesareti bulmaları biraz zaman aldı ama sonunda başrdılar. İkisi de her...
  2. İlk Aşk ((ahh ahh))

İlk Aşk ((ahh ahh))

14 yaşında erkek çocuklarla takılan kendi erkekmiş gibi sanan küçük bir kızım o kadar erkeksi takılıyorum ki abimlerle bilye oynamalara maçlarda tezahürat yapmay falan gidiyorum.Birgün sıcak bir yaz günü yani okul takımın maçı var ve abim kuzenim o maçta oynıycaklar ben gitmezsem olur mu hiç :huhe: Gitmiştim herşey çok güzeldi bizim takımın çocukları süper maç yapıyorlar ama gol atamıyorlar...
  3. Aşk ahh aşkk..

Aşk ahh aşkk..

Bir aşk için yapabileceğin her şeyi yaptığına inanıyorsan ve buna rağmen hala yalnızsan,için rahat olsun. Giden zaten gitmeyi kafasına koymuştur ve yaptıkların onun dudağında hafif bir gülümseme yaratmaktan başka hiçbir ise yaramayacaktır. Sen kendini paralarken o bahaneler bulmaya hazırdır.Hani ağzınla kus tutsan Bu... kusun kanadı neden beyaz değil?diye bir soruyla bile...
  4. Ahh Aşk Ahh

Ahh Aşk Ahh

Hangimizin hayatında yer yokki AŞK'a... Hangimizin yüreğinin sökmedi ki yerinden... :asigim: İşte yapmayı çok istediğim ama bir türlü yapamadığım şey:D:D:utan::utan:
  5. ahhhhh ahhhhh

ahhhhh ahhhhh

merhaba ben yeni üye oldum benim derdim kaynanayla kocamla da tabi aynı zamanda bana akıl vermenizi istiorum kaynanam çok fesat biri beni çekemio sürekli bişeyler gıcık gıcık hareketler ister istemez bunu kocama da yansıoturum sürekli kavga o da annesini koruo ne yapmalıyımm

Sayfayı Paylaş