gebe
  1. esra

esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Ahh Yurdum insanı

Konu, 'Komik Resimler' kısmında esra tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]Bu resim sayfaya sığmadığından küçültülmüştür.Orjinal halini görmek için buraya tıklayınız. Orjinal Boyutu:700x466 ve 35KB[​IMG]

[​IMG]Bu resim sayfaya sığmadığından küçültülmüştür.Orjinal halini görmek için buraya tıklayınız. Orjinal Boyutu:700x466 ve 30KB[​IMG]

[​IMG]Bu resim sayfaya sığmadığından küçültülmüştür.Orjinal halini görmek için buraya tıklayınız. Orjinal Boyutu:700x466 ve 29KB[​IMG]

[​IMG]Bu resim sayfaya sığmadığından küçültülmüştür.Orjinal halini görmek için buraya tıklayınız. Orjinal Boyutu:700x466 ve 24KB[​IMG]

[​IMG]Bu resim sayfaya sığmadığından küçültülmüştür.Orjinal halini görmek için buraya tıklayınız. Orjinal Boyutu:700x466 ve 24KB[​IMG]

[​IMG]Bu resim sayfaya sığmadığından küçültülmüştür.Orjinal halini görmek için buraya tıklayınız. Orjinal Boyutu:700x466 ve 30KB[​IMG]

[​IMG]Bu resim sayfaya sığmadığından küçültülmüştür.Orjinal halini görmek için buraya tıklayınız. Orjinal Boyutu:700x466 ve 28KB[​IMG]

[​IMG]Bu resim sayfaya sığmadığından küçültülmüştür.Orjinal halini görmek için buraya tıklayınız. Orjinal Boyutu:700x466 ve 39KB[​IMG]

[​IMG]Bu resim sayfaya sığmadığından küçültülmüştür.Orjinal halini görmek için buraya tıklayınız. Orjinal Boyutu:700x466 ve 165KB[​IMG]

[​IMG]Bu resim sayfaya sığmadığından küçültülmüştür.Orjinal halini görmek için buraya tıklayınız. Orjinal Boyutu:700x466 ve 86KB[​IMG]

[​IMG]Bu resim sayfaya sığmadığından küçültülmüştür.Orjinal halini görmek için buraya tıklayınız. Orjinal Boyutu:700x466 ve 51KB[​IMG]

Kamera

Meraklı yurdum insanının kameranın nasıl çalıştığını öğrenmesi gerekir tabii ki ama tersten baktığının farkında mı acaba?!

[​IMG]Bu resim sayfaya sığmadığından küçültülmüştür.Orjinal halini görmek için buraya tıklayınız. Orjinal Boyutu:700x466 ve 34KB[​IMG]

[​IMG]Bu resim sayfaya sığmadığından küçültülmüştür.Orjinal halini görmek için buraya tıklayınız. Orjinal Boyutu:700x466 ve 43KB[​IMG]

[​IMG]Bu resim sayfaya sığmadığından küçültülmüştür.Orjinal halini görmek için buraya tıklayınız. Orjinal Boyutu:700x466 ve 53KB[​IMG]

[​IMG]Bu resim sayfaya sığmadığından küçültülmüştür.Orjinal halini görmek için buraya tıklayınız. Orjinal Boyutu:700x466 ve 29KB[​IMG]

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 28 Aralık 2008
  2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ahh Yurdum insanı
    :hhh: :hhh: bayılıyorum bu yurdumun insanlarına saol canım emeğine sağlık

3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

harikalar ya emegine saglık

4. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

:haha::haha::haha:
    çok güzel yaaa emeğine sağlık canım benim

5. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    koptum yha süperlerr:haha:[​IMG]

Ahh Yurdum insanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yurdum İnsanı :)‏

Yurdum İnsanı :)‏

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Yurdum İnsanı.....

Yurdum İnsanı.....

hıyar en büyük hıyar Arçelik'ten Evlenenlere Özel Çelik Halay Ekibi Her zaman yeni icatlarıyla tanınan Beyaz eşya üreticisi Arçelik yeni geliştirdiği Çelik Halay Ekibi ile Yeni evlenecek çiftlere yeni bir hizmet sunmaya başladı. Utanmadan ve yorulmadan düğün sonuna kadar halay sekebilen Çelik Halay Ekibi tüm yörelerimizin halay oyunları veritabanlarında bulunduruyor. Organik Kimya'da TÜRK...
  3. Yurdum İnsanı =)

Yurdum İnsanı =)

Kızlar hazır mısınız kahkaha tufanına :D:D İşte her karesinden gülücük fışkıran birbirinden eğlenceli yurdum insanı halleri :D:D

Sayfayı Paylaş