gebe
  1. şeker kız

şeker kız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Ahh yüreğimmm

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında şeker kız tarafından paylaşıldı.

Ahh yüreğimmm
    Bir umut yolculuğunda yüreğim, usulca hayatın fırtınasına kapıldı.
    Sus pus oldu yüreğim, acı içince prangalar eskitti hasret tadı özlem var dedi.
    Bir gece ansızın ölü verdi yüreğim, kimseler bilmedi anlamadı.

Durgun fırtına estirdi ölürken yüreğim, darma duman oldu altüst oldu hayat.
    Bir gece sessizce göçü verdi hayattan, anlamsızlıkları kendisi ile götürdü özgürlükler ülkesine sonu olmayan sonsuzluklara

Ben yaşamadan yüreğim öldü. Eskitti herşeyi aşka dair ne varsa kendisi ile götürdü bu paramparça yürek.
    Yaşamadan ölmek nedir ki yürek sızılı acılı perperişan

2. su_misali

su_misali Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Ahh yüreğimmm
    ben yaşamadan yüreğim öldü.... doğru valla benimde aynen öleee:(

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ahh yüreğimmm

konu duygu yüklü yazılar bölümüne taşınmıştır

Ahh yüreğimmm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ahh mezuniyet..

ahh mezuniyet..

mezuniyette neler yapılır slm ben lise son sınf öqrencisym .tabii mezuniyet var bana yardm ederseniz çokk sevinirm ben 16 yaşında 1.65 boyunda 45 kiloyum nasıl bir kıyafet giyebilrim lütfen biraz fikir verinn...:stop:
  2. İlk Aşk ((ahh ahh))

İlk Aşk ((ahh ahh))

14 yaşında erkek çocuklarla takılan kendi erkekmiş gibi sanan küçük bir kızım o kadar erkeksi takılıyorum ki abimlerle bilye oynamalara maçlarda tezahürat yapmay falan gidiyorum.Birgün sıcak bir yaz günü yani okul takımın maçı var ve abim kuzenim o maçta oynıycaklar ben gitmezsem olur mu hiç :huhe: Gitmiştim herşey çok güzeldi bizim takımın çocukları süper maç yapıyorlar ama gol atamıyorlar...
  3. ahh ahh

ahh ahh

kızlarr çook tuaf ben 21 yaşındayım 3 yıl önce onu tanıdığım zaman o olmazsa ölürüm zannediyodum 3 yılım bom boş geçti hergünüm ağlamaklı hiçbirşey canımı bukadar yakmadı nelerden vazgeçtim neleri göze aldım ama hata yaptığımı anladım itiraf edim ona hissettiğim şey sevgi bile değilmiş ilk olduğu için ne olduğunu anlamamışım boş yere zamanımı ona harcamışım şimdi iyi ki diyorum iyi ki...
  4. Ahh Aşk Ahh

Ahh Aşk Ahh

Hangimizin hayatında yer yokki AŞK'a... Hangimizin yüreğinin sökmedi ki yerinden... :asigim: İşte yapmayı çok istediğim ama bir türlü yapamadığım şey:D:D:utan::utan:
  5. ahh ahh :D:D

ahh ahh :D:D

4 5 yaşlarında banyoya kapıyı çalmadan girerdim artık içeride ne bekliyorsam :D:D ... ananemlerde kaldığımız bir gün annanemi gördüm elinde ped ile birlikte. eve dönüp amcamı gördüğüm an bağırarak "amca annanem külotuna oykid koyuyoo" dedim .. amanın nasıl bir rezilliktir. :D:D amcamı gördüğümde hala yüzüm kızarır :yyy:

Sayfayı Paylaş