gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

ahhh aşk

Konu, 'Komik Resimler' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

ahhh aşk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ahhh ahhh

ahhh ahhh

benim 3 yıl önceki bir okul anım var okulda biraz yaramaz bir öögrenciyim ama derslerimde iyimdir neyse anıma geciyim ben en iyisi şimdi arkadaslarımla top oynuyoduk sonra arada bir iddalasma oldu ben hemen atladım tabii konunun içine dedilerki eger müdürün camını topla kırarsan sana ne istersen alıcaz dediler bende gaza geldim topu attım attım amaaa olanlar oldu top camı kırdı o da yetmezmiş...
  2. Ahhh su erkekler ahhh...

Ahhh su erkekler ahhh...

Yardim etseler bir türlü etmeseler bir türlü :D:D:D:D Siz nasil düsünüyorsunuz Meleklerim ?? :D:D of of gidip aksam yemegini hazirlayim olmaz hayatim bugun ben hazirlayacagim aksam yemegini sen gel otur YEMEKTEYIZ programini izle ohhh hazir yemek gelecek veeeeee yemek hazir hayatim . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ....
  3. ahhh üniversite yılları

ahhh üniversite yılları

ün,versite anılarımın hepsi güzeldi arkadaşlar hiç birini unutamıyorum bana çok şey kazandırdı sevdiğim insanı orda tanıdım orda çok iyi dostluklar kazandım sevmeyi sevilmeyi dostluğu orda öğrendim insan büyüdüğünü üniversiteye giderken anlıyor
  4. Ahhh Şu Erkekler....

Ahhh Şu Erkekler....

Erkeklerin Vazgeçemediği 7 Yalan! Ahh erkekler dediğinizi duyar gibiyim işte erkekler yalansız yapamıyor ne yaparsınız Ama bunları anlamak biz kadınların elinde :D:D Erkeklerin kadınlara en çok söylediği yalanları merak ediyor musunuz? İşte o yalanlar...:sinirli: Keşke alttaki resimdeki gibi yalan söyledikçe burunları uzasa ne güzel olurdu hahaha 'Ben üstesinden gelirim, onun...

Sayfayı Paylaş