gebe
  1. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

Ahhh su erkekler ahhh...

Konu, 'Karikatürler' kısmında »| HeRCai |« tarafından paylaşıldı.

Yardim etseler bir türlü etmeseler bir türlü :D:D:D:D Siz nasil düsünüyorsunuz Meleklerim ??

:D:D

of of gidip aksam yemegini hazirlayim

olmaz hayatim bugun ben hazirlayacagim aksam yemegini

sen gel otur YEMEKTEYIZ programini izle

ohhh hazir yemek gelecek

veeeeee yemek hazir hayatim

.
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .

veee iste guzel bir aksamin ve hazir yemeginin sonu

:hhh: :hhh:

nasil amaaa ?? :D:D:D

2. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    walla canım ayynen öle oluyo
    yardım etseler bi türlü etmeseler bi :)

allah yardımcımız olsun gızlar ne diiiimm

Ahhh su erkekler ahhh... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ahhh ahhh

ahhh ahhh

benim 3 yıl önceki bir okul anım var okulda biraz yaramaz bir öögrenciyim ama derslerimde iyimdir neyse anıma geciyim ben en iyisi şimdi arkadaslarımla top oynuyoduk sonra arada bir iddalasma oldu ben hemen atladım tabii konunun içine dedilerki eger müdürün camını topla kırarsan sana ne istersen alıcaz dediler bende gaza geldim topu attım attım amaaa olanlar oldu top camı kırdı o da yetmezmiş...
  2. Ahhh erkekler ahhhh

Ahhh erkekler ahhhh

erkek resmi erkekler erkek resimleri ahhhh ahhh Erkeklere gönderme :D Ah erkekler ahhh ErkekLer; topukLu ayakkabı gibidir başta zor gelir aLışınca keyifLidir... Erkekler; ateş böceği gibidir, eğLendirir ama aydınlatmaz... Erkekler; motorsiklet kaskı gibidir tehlike anı dışında hiçbir işe yaramaz... Erkekler; kilotlu çorap gibidir zorlarsan kaçar... Erkeğin algılaması o kadar ağardır...
  3. Ahhhh biz erkekler ahhh

Ahhhh biz erkekler ahhh

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Ahhh Şu Erkekler....

Ahhh Şu Erkekler....

Erkeklerin Vazgeçemediği 7 Yalan! Ahh erkekler dediğinizi duyar gibiyim işte erkekler yalansız yapamıyor ne yaparsınız Ama bunları anlamak biz kadınların elinde :D:D Erkeklerin kadınlara en çok söylediği yalanları merak ediyor musunuz? İşte o yalanlar...:sinirli: Keşke alttaki resimdeki gibi yalan söyledikçe burunları uzasa ne güzel olurdu hahaha 'Ben üstesinden gelirim, onun...

Sayfayı Paylaş