gebe
  1. kazandibii

kazandibii Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ahhh üniversite yılları

Konu, 'Eski Okul Anılarınız' kısmında kazandibii tarafından paylaşıldı.

ün,versite anılarımın hepsi güzeldi arkadaşlar hiç birini unutamıyorum bana çok şey kazandırdı sevdiğim insanı orda tanıdım
    orda çok iyi dostluklar kazandım
    sevmeyi sevilmeyi dostluğu orda öğrendim
    insan büyüdüğünü üniversiteye giderken anlıyor

2. bilyana

bilyana Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet üniversite çok önemli, dostluklar da orda kuruluyor kazık yemeği de öğreniyorsunuz, en önemlisi güçlü olmayı öğreniyorsunuz

3. bana özel

bana özel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ay ne güzel.bende busene sınwlara hazırlanıyorum.inş. bende tadıcam o duyguları...

ahhh üniversite yılları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. üniversite

üniversite

Rüyada bir üniversitede ders veya konferansı dinlerken görülmesi, durumunun pek yakında düzeleceğine işarettir. Rüyada bir üniversitede olduğunu görmek, içinde bulunduğunuz sıkıntılı durum iye doğru değişecek demektir. İş yaşamınızda da başarılı olacağınıza yorumlanır. Üniversite görmek başarının işaretidir. Bu rüya, iş hayatınızda hedeflerinize ulaşacağınız ve istediğiniz pozisyona...
  2. ahhh ahhh

ahhh ahhh

benim 3 yıl önceki bir okul anım var okulda biraz yaramaz bir öögrenciyim ama derslerimde iyimdir neyse anıma geciyim ben en iyisi şimdi arkadaslarımla top oynuyoduk sonra arada bir iddalasma oldu ben hemen atladım tabii konunun içine dedilerki eger müdürün camını topla kırarsan sana ne istersen alıcaz dediler bende gaza geldim topu attım attım amaaa olanlar oldu top camı kırdı o da yetmezmiş...
  3. Ahhh su erkekler ahhh...

Ahhh su erkekler ahhh...

Yardim etseler bir türlü etmeseler bir türlü :D:D:D:D Siz nasil düsünüyorsunuz Meleklerim ?? :D:D of of gidip aksam yemegini hazirlayim olmaz hayatim bugun ben hazirlayacagim aksam yemegini sen gel otur YEMEKTEYIZ programini izle ohhh hazir yemek gelecek veeeeee yemek hazir hayatim . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ....
  4. Yeni Üniversite Giriş Sistemi  2014 Yılında Değişecek

Yeni Üniversite Giriş Sistemi 2014 Yılında Değişecek

yeni üniversite giriş sistemi üniversite giriş sistemi Sevgili melekler, LYS sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından tercih sonuçlarını bekleyen öğrencilere yeni üniversite giriş sistemi ile ilgili ilk bilgiler Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün 'den geldi. İşte detaylar; Dün gerçekleştirilen Bilim ve Teknoloji Yüksek Kurulu'nda (BTYK) eğitim sisteminin ciddi şekilde...
  5. 2013 Yılı Açıköğretim Fakültesi Üniversite Kayıt Tarihleri İle İlgili Bilgiler

2013 Yılı Açıköğretim Fakültesi Üniversite Kayıt Tarihleri İle İlgili Bilgiler

Bu konu; 2013 Açıköğretim Üniversite kayıt tarihleri ile ilgili bilgiler içermektedir. Sevgili melekler, her gencin isteği liseden sonra iyi bir üniversitenin geçerli bir bölümünde eğitim alıp hayata daha emin adımlarla atılmaktı. Gerçi günümüzde bir üniversite bitirmenin buna ne derece faydası olacağı tartışılır olsa da üniversite mezunu bir birey olarak topluma karışmanın önemi de...

Sayfayı Paylaş