gebe
  1. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Ahhhh biz erkekler ahhh

Konu, 'Çöplük' kısmında Onurlu_Deniz tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 29 Ocak 2010
  2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Ayy canım çok hoş bir konu olmuş teşekkürler

3. ciciş..

ciciş.. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  4. sadakat

sadakat Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bayıldım çok güzel olmuş ve gerçekçi:)

5. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    hahaha çok güzel ya teşekkürler

6. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Konu başlığı ve içeriği güncellenmiştir.

Ahhhh biz erkekler ahhh konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkeklerin Bizden İstedikleri

Erkeklerin Bizden İstedikleri

*8 hafta süren bas agrilari bas agrisi olamaz,bir doktora gidin. > > *Alisveris yapmak zevkli degildir ve asla da olmayacaktir. > > *"Beni seviyor musun?" diye sormayin. Emin olun ki sevmesek yaninizda > bir saniye bile durmayiz... > > *Bizden sizinle ayni üzüntüyü çekmemizi beklemeyin, o sizin kiz > arkadaslarinizin isidir. > > *Bir yere...
  2. ahhh ahhh

ahhh ahhh

benim 3 yıl önceki bir okul anım var okulda biraz yaramaz bir öögrenciyim ama derslerimde iyimdir neyse anıma geciyim ben en iyisi şimdi arkadaslarımla top oynuyoduk sonra arada bir iddalasma oldu ben hemen atladım tabii konunun içine dedilerki eger müdürün camını topla kırarsan sana ne istersen alıcaz dediler bende gaza geldim topu attım attım amaaa olanlar oldu top camı kırdı o da yetmezmiş...
  3. Ahhh su erkekler ahhh...

Ahhh su erkekler ahhh...

Yardim etseler bir türlü etmeseler bir türlü :D:D:D:D Siz nasil düsünüyorsunuz Meleklerim ?? :D:D of of gidip aksam yemegini hazirlayim olmaz hayatim bugun ben hazirlayacagim aksam yemegini sen gel otur YEMEKTEYIZ programini izle ohhh hazir yemek gelecek veeeeee yemek hazir hayatim . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ....
  4. Ahhh erkekler ahhhh

Ahhh erkekler ahhhh

erkek resmi erkekler erkek resimleri ahhhh ahhh Erkeklere gönderme :D Ah erkekler ahhh ErkekLer; topukLu ayakkabı gibidir başta zor gelir aLışınca keyifLidir... Erkekler; ateş böceği gibidir, eğLendirir ama aydınlatmaz... Erkekler; motorsiklet kaskı gibidir tehlike anı dışında hiçbir işe yaramaz... Erkekler; kilotlu çorap gibidir zorlarsan kaçar... Erkeğin algılaması o kadar ağardır...
  5. Ahhh Şu Erkekler....

Ahhh Şu Erkekler....

Erkeklerin Vazgeçemediği 7 Yalan! Ahh erkekler dediğinizi duyar gibiyim işte erkekler yalansız yapamıyor ne yaparsınız Ama bunları anlamak biz kadınların elinde :D:D Erkeklerin kadınlara en çok söylediği yalanları merak ediyor musunuz? İşte o yalanlar...:sinirli: Keşke alttaki resimdeki gibi yalan söyledikçe burunları uzasa ne güzel olurdu hahaha 'Ben üstesinden gelirim, onun...

Sayfayı Paylaş