gebe
  1. evli mutsuz çocuklu

evli mutsuz çocuklu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

ahhhhh ahhhhh

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında evli mutsuz çocuklu tarafından paylaşıldı.

merhaba ben yeni üye oldum benim derdim kaynanayla kocamla da tabi aynı zamanda bana akıl vermenizi istiorum kaynanam çok fesat biri beni çekemio sürekli bişeyler gıcık gıcık hareketler ister istemez bunu kocama da yansıoturum sürekli kavga o da annesini koruo ne yapmalıyımm

2. jupiter

jupiter Forum Okuru

ilk yapman gereken sakin bunlari esinle konusma.. hic bir erkek ailesinin kötülenmesine dayanama seni ne kadarda sevse aile daha agir basiyr.. duymazdan gel ama caktirmadan tavrinida koy derim .. susman gerekmiyor onlarrin yaninda onlarin yaptiginida yap demiyorum ama olan olay sirasinda güzel bi dille sende ne düsündügünü o anda yanlarinda söyle söyleki sonra esine dir dir etmis orunda kalmayasin.. gözleri kör oluyor ailelerinin yaninda cok iyi biliyorum bende yasiyorum cünkü sakin savasa gireyim deme kaybeden sen olursun.. sessizce sesini yükseltmeyi bil..esinlede tartismaya girme onu bu konulardan uzak tutmaya bak. evinin rahatligini anlamasina yardimci ol sorun ailesinde kalsin huur ise evinizde...

3. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    valla bişe yapma koca anasını tutuyorsaa gözü görmüyomu anasının yaptıkalrınıı neyse sen kocanın yanında önünde kaynana iyi davrann davranki eşin görsün senin hatan olmadığını elbet aptal değilse anlayacaktır kim fesadd

sen elinden geldğince ılımlı oll göze batmaa ne derlerse eyvallah de

allah sabır versin sana kocanda elbet anlayacaktırr üzülme

4. evli mutsuz çocuklu

evli mutsuz çocuklu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    saolun arkadaşlar bi becerebilsem ztn kendimi tutmayı

ahhhhh ahhhhh konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ahhhhh erkekler ahhhhh

Ahhhhh erkekler ahhhhh

Tanrı, yaprağın hafifliğini ceylanın bakışını güneş ışığının kıvancını sisin gözyaşını aldı rüzgarın kararsızlığını tavşanın ürkekliğini buna ekledi onların üzerine taşların sertliğini balın tadını kaplanın yırtıcılığını ateşin yakıcılığını kışın soğuğunu saksağanın gevezeliğini kumrunun sevgisini kattı bütün bunları karıştırdı, eritti ve kadın yaptı...
  2. Ahhhhh    anneler ahhhh

Ahhhhh anneler ahhhh

Evlâtlar Annelerini Bir Defaya Mahsus Omuzunda Taşır Oda Kısmet Olursa Ah Anneler Ahhhh. Neler taşıyor Neler…. Bir anne, evvelâ bebeğini karnında taşır. Bu yükünden dolayı ne yüksünür, ne usanır. Yükü gittikçe ağırlaştığı halde, Onun sevinci ve heyecanı artar.. Nihayet bebeğini dünyaya getirir, ondan sonra da kucağında taşımaya başlar. Anne kucağı, bebek için en sıcak, en emniyetli...
  3. bebegim olsun

bebegim olsun

meraba arkadaslar ben aranıza yeni katıldım 1 bucuk senelik evliyim hiç korunmadık gecen ay adetimin 4 uncu gunu klomen tedavisine başladım gunde sabah aksam olmak üzere 2 adet ve catlatma ignesi ilk denememde adetim 4 gun once ve bta hcgm 10 du doktorum kimyasal bir gebelik yaşadıgımı söledi başına böle bişey gelen varmı klomen kac kullanımda ne kadar sure sonra hamile kaldınız (kesinlikle...

Sayfayı Paylaş