ahhhhh ahhhhh

evli mutsuz çocuklu

Yeni Üye
Üye
ahhhhh ahhhhh
merhaba ben yeni üye oldum benim derdim kaynanayla kocamla da tabi aynı zamanda bana akıl vermenizi istiorum kaynanam çok fesat biri beni çekemio sürekli bişeyler gıcık gıcık hareketler ister istemez bunu kocama da yansıoturum sürekli kavga o da annesini koruo ne yapmalıyımm

ilk yapman gereken sakin bunlari esinle konusma.. hic bir erkek ailesinin kötülenmesine dayanama seni ne kadarda sevse aile daha agir basiyr.. duymazdan gel ama caktirmadan tavrinida koy derim .. susman gerekmiyor onlarrin yaninda onlarin yaptiginida yap demiyorum ama olan olay sirasinda güzel bi dille sende ne düsündügünü o anda yanlarinda söyle söyleki sonra esine dir dir etmis orunda kalmayasin.. gözleri kör oluyor ailelerinin yaninda cok iyi biliyorum bende yasiyorum cünkü sakin savasa gireyim deme kaybeden sen olursun.. sessizce sesini yükseltmeyi bil..esinlede tartismaya girme onu bu konulardan uzak tutmaya bak. evinin rahatligini anlamasina yardimci ol sorun ailesinde kalsin huur ise evinizde...

valla bişe yapma koca anasını tutuyorsaa gözü görmüyomu anasının yaptıkalrınıı neyse sen kocanın yanında önünde kaynana iyi davrann davranki eşin görsün senin hatan olmadığını elbet aptal değilse anlayacaktır kim fesadd

sen elinden geldğince ılımlı oll göze batmaa ne derlerse eyvallah de

allah sabır versin sana kocanda elbet anlayacaktırr üzülme

Geri