gebe
  1. fuhrer_albay

fuhrer_albay Forum Okuru

Ahir

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında fuhrer_albay tarafından paylaşıldı.

Ahir Temel istanbula trabzondan gelir ve ev aramaya baslar istanbul kazan temel kepçe günlerçe dolasir ve en sonunda bir kiralik daire bulur.evin sahibine dairenin kirasini sorar adamda sunlari söyler; -650.000.000 tl Temelde zalakmisin sen 2 oda 1 salon ev 650.000.000 tl olur mu.
    temel biraz düsünür ve der ki peki bu evin ahiri var mi?

Ahiri ne yapacaksin -bu evi alacak inek nerede yatacak

Ahir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ahir zamanda!

ahir zamanda!

Dünya fitne ile dolar Kurtlar kuzuya dalar Yıldız söner, renkler solar Ve Kıyamet kopar bir gün. Ortalığı sarar münker Bozulur hep teker teker Çoğu kötü tohum eker Zaman gelir biçer bir gün. Bozulur dünyanın hâli Şaşıp kalır hep ahali Yüklenenler bu vebali Nasıl hesap verir bir gün. Neme lazım deyip geçen Her çeşit içkiyi içen İyilere kefen biçen Cezasını bulur bir gün. Kirletilir umum...
  2. Cemaziyel ahir ayı

Cemaziyel ahir ayı

Bu ayda görülen rüyalann hükmü umumiyetle çikmaz. Rüya hayirda olsa, ser de olsa böyledir.Bu ayda görülen rüya hayirla yorumlanirsa, bu rüyanin çikmasi gecikir.
  3. Neşet Ertaş - Ahirim Sensin

Neşet Ertaş - Ahirim Sensin

Cahildim dünyanın zevkine gandım Hayale aldandım,boşuna yandım Seni ilelebet benimsin sandım Ölürüm sevdiğim zehirim sensin Evvelim sen oldun ahirim sensin Sözüm yok şu benden gırıldığına Gidip başka dala sarıldığına Göynüm inanmıyor ayrıldığına Gözyaşım sel oldu zehirim sensin Evvelim sen oldun,ahirim sensin
  4. Orhan Hakalmaz - Ahirim Sensin

Orhan Hakalmaz - Ahirim Sensin

cahildim dünyanın rengine kandım hayale aldandım boşuna yandım seni ilelebet benimsin sandım ölürüm sevdiğim zehirim sensin evvelim sen oldun ahirim sensin sözüm yok şu benden kırıldığına gidip başka dala sarıldığıma gönülüm inanmıyor ayrıldığına gözyaşım sen oldun kahirim sensin evvelim sen oldun ahirim sensin garibim can yıkıp gönül kırmadım senden ayrı ben bir mekan...
  5. Ahir zaman hadisleri...

Ahir zaman hadisleri...

ahir zamanda kadın ahir zaman hadisleri zamanda faiz iman İnsanların başına bir zaman gelecek ki, onlardan faiz yemeyen kalmayacak, yemese bile tozu onlara bulaşacaktır. • Birçok kişi, az bir dünyalık karşılığında dinini feda edecek. • Kazanç, belirli kişiler arasında dolaşacak, dar gelirliler açlık ve sıkıntıya düşecek. • Kabirler süslenecek ve Kur'an, kazanç getiren bir meta...

Sayfayı Paylaş