gebe
  1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Ahiretteki Ilk Tepkiler

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

*biraz daha ışık. aha ışıklar geldi. amaninnn biraz daha huri.

*neyse günahı öderiz abi...

*-bidakka ya ben öldüysem senin ne isin var lan burda tolga
    -salak ayni arabadaydik
    -ha ondan bende diy....

*-şişşş kirmizi donlu arkadaşim bakar misin bir saniye.. kazaa burdan 3 mbit vurduruyormuş dogru mu? hayir altyapiyi kuralim şimdiden, gelecek arkadaşlara rahatlik saglariz..
    - turksun dimi, şu taraftan..

*.... abduhu ve resuluhu... tuh ya be kelime-i sahadeti bile getiremedik

*çok sicak bi klima falan yok mu burda

*abi iki dakka birine bakip gelcem aşşagidan..kimligimi birakimm abi [​IMG] .. boynuzunu mizragini yiyim.. he de guzel abim benim. kirmizilarda pek yakişmiş..

*-geç bakiim köprüden
    -sen benim kim olduğumu biliyo musun?

*- demistim silahla oyun olmaz diye.

*-sonunda !!! bunun için mi bu kadar kastım bea!!!
    üzerimde bi hafilik rahatlama hissediom!

*-sevgilim sonunda bütün dertlerimizden, bizi anlamayan o eski kafalılardan kurtulduk. ????????? sevgilim tülin....?????
    -tülin son anda atlamaktan vazgeçti,canım (zebani)

*-mahmut abi... nassı? oldu mu??? patladı mı bomba?

*kadın: "nası görünüyorum kim bilir, beni beğenecekler mi acaba ?"

*- ee en yakın bufe nerde acep? gelirken sigarayı unutmusuz asaada

*-ee huriler, şaraplar nerde? biz onun için geldiydik...

*ölüm ölüm nedir ki gülüm, senin icin yasamayı göze almısım... ulan burası neresi ? kızı etkilicez diye, som agzımızın kurbanı olduk böühüh.

*-abi buralardan arsa kapatsak nasıl olur, ha abi?? bak ileride degerlenir falan,dusunmek lazım bugunden..
    -siiieeee...

*.hastir...... varmışş!

*ajda: merhaba ben ajda pekkan, ay cok heyecanliyim, paradise'a mi gonderilecegim simdi!?
    tanri: bu da kim?

*ulan icmicektim o son kadeh sarabi.. amma carpti ha..

*zebani:maalesef sizi cehenneme göndermek zorundayız hanfendi.
    polyanna:ay ne güzel zaten kırmızı bana hep çok yakışmıştır lay lay lom.

*- ben o yılanı hipnotize ederdim ama o fare karıştırdı aklını biliyorum ben ..

*-bilseyim eğer...bilseydim...herşeyimi verirdim..hiçbir şeye sahip olmazdım

*- aha kanatlarım var.. yaşasın.. artık melek mi oldum ?
    - hayır dünyadaki mallıklarından ötürü kaz yaptık seni..

*.- internete girmem lazim. maillerime bakicam.
    - bak su kirmizili amcayi izle o sana yolu gosterecek.
    - pekiy...

*- dedim ben mavi tel diye! dinleyen yok a..na koyim.

*-ben zaten ateist taklidi yapıyodum.

*...ına koyim recayi,hani indirmiştin sigortaları

*merhaba efenim benim cennetten arsam vardı hurilere nazır...

2. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Ahiretteki Ilk Tepkiler
    *-sevgilim sonunda bütün dertlerimizden, bizi anlamayan o eski kafalılardan kurtulduk. ????????? sevgilim tülin....?????
    -tülin son anda atlamaktan vazgeçti,canım (zebani)

*- dedim ben mavi tel diye! dinleyen yok a..na koyim.

*-ben zaten ateist taklidi yapıyodum.

*...ına koyim recayi,hani indirmiştin sigortaları

:D :D :D :D

Ahiretteki Ilk Tepkiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ilk Müslüman

Ilk Müslüman

İlk Müslüman Hazret-i Alîden 'r.a.' rivâyet edilir. Evvelâ islâma gelen, Ebû Bekrdir 'r.a.'. Hazret-i Resûl-i ekrem 's.a.s.' ile ilk önce kıbleye durup, nemâz kılan Ebû Bekrdir. Ebû Bekrin 'r.a.' islâma geliş sebebi şöyle idi: Hazret-i Ebû Bekr önceleri tüccâr idi. Sefer ve ticâret yapardı. Ekserî Şâma giderdi. Seferde iken, bir gece rü'yâ gördü ki, gökden ay...
  2. Ilk Yapacaklariniz

Ilk Yapacaklariniz

Kazazedeler arasında isen önce kendini de erlendir. - Sakin ol. - Kendi vücudunu kontrol et. - Gerekiyorsa kendine ilkyardı uygula.Ortamı de erlendir. - Devam eden riskleri ortadan kaldır.Kendini tanıt, etraftakileri sakinleştir. - Sa lam kişileri yardım ve güvenlik için organize et.Kazazedeleri de erlendir. - Tüm kazazedeleri hızla kontrol et - Öncelikli olanları belirleÖncelikli kazazede ile...
  3. Ahiret

Ahiret

Bu kelime genel anlamda olduğu için Kıyamet, Sırat, Mizan, Cennet ve Cehennem maddelerine bakınız.Rüyada ahirete gitmek, uzun ve yararlı bir yolculuğu belirtir. Ahirette bulunmak, tüm çabalarının karşılığını alacağını büyük bir iyilik ve mutluluğa kavuşulacağını belirtir. Ahiretten kovulmak, mal, mülk bazen de can kaybına işarettir. Rüyada ahrete gitmek, uzun ve faydalı bir yolculuğu belirtir....
  4. ahiret

ahiret

Rüyada ahirete gitmek, uzun ve yararlı bir yolculuğu belirtir. Ahirette bulunmak, tüm çabalarının karşılığını alacağını büyük bir iyilik ve mutluluğa kavuşulacağını belirtir. Ahiretten kovulmak, mal, mülk bazen de can kaybına işarettir. Rüyada ahrete gitmek, uzun ve faydalı bir yolculuğu belirtir. Ahrette bulunmak, emeklerinin karşılığını alacağını büyük bir iyilik ve mutluluğa kavuşulacağını...
  5. Tepkiler :)

Tepkiler :)

KLASİK TEPKİ: Sıraya geç kardeşim NEOKLASİK TEPKİ: Şeker kardeşim sıraya geçiver REALİST TEPKİ: Sıra var SURREALİST TEPKİ: Sallandıracaksın bunlardan ikisini kızılay da bak bir daha yapabiliyorlar mı? ROMANTİK TEPKİ: Beyefendi galiba sırayı görmediniz NATURALİST TEPKİ: Sırana geç MODERN TEPKİ: Efendim insanımız eğitimsiz. Halbuki Avrupa da POST-MODERN: Sırana geç lan ayı!...

Sayfayı Paylaş