gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

ahmedim ahmed ilahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

ahmedim ahmed ahmedim ahmet ilahisi ahmed ceddim muhammed hz bekir dilinde zikir ahmet ahmedim ahmed Ahmedim Ahmed ceddin Muhammed
    aleme rahmed aşk meydanında
    Hz. Bekir dilinde zikir
    daima şükür aşk meydanında
    Hz.Ömer belinde kemer
    daima İSLAM cenk meydanında
    Hz.osman dilinde kuran
    daima
    Hz. ALİ şüpesiz veri
    ALLAHIN aslanı cenk meydanında

ahmedim ahmed ilahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gül AHMEDİM İLAHİSİ... isteyenler gelsin

Gül AHMEDİM İLAHİSİ... isteyenler gelsin

gül ahmedim ilahi sözleri gül ahmedim ilahisi sözleri ilahisi ahmet Yapayanlız geceler de Anlamaz ki beni kimse Olacak sensin tek çare Dertlerime Gül Ahmedim. Gül Ahmedim Gül Ahmedim Canda canan Muhammedim Kurban olsun canım tenim Gözlerine Gül Ahmedim İşte şuramdaki yaram Ah ne yapsam ne yapsam Senden başka yok ki saran Kollarına Gül Ahmedim Geldim huzuruna senin İşte sağında Ebu...
  2. Ahmed Derdiri hayatı

Ahmed Derdiri hayatı

Ahmed Derdiri biyografi Ahmed Derdiri kimdir Ahmed Derdiri eserleri Merhaba Melek'ler, bu sayfamızda Ahmed Derdiri hayatı hakkında biyografi bilgileri sunuyor ve Ahmed Derdiri eserleri hakkında da merak ettiğiniz tüm konuları iszlerle paylaşıyoruz. Ahmed Derdiri Mâlikî mezhebi fıkıh âlimi ve Halvetiyye yolunun büyüklerinden. İsmi, Ahmed bin Muhammed bin Ahmed bin Ebî Hamid Advî Halvetî...
  3. Ahmed Bin Harb biyografi

Ahmed Bin Harb biyografi

Ahmed Bin Harb hayatı Ahmed Bin Harb biyografi Ahmed Bin Harb hakkında ve Ahmed Bin Harb hayatı hakkında bilgi edinmek isteyen tüm arkadaşlarımız, sizleri bu sayfamıza alalım. Çünkü biz bu sayfamızda Ahmed Bin Harb biyografi bilgilerine yer veriyoruz. Evliyânın büyüklerindendir.Nişabur'da dünyaya gelmiştir.Doğum târihi bilinmemektedir.848 senesinde vefât etti. Büyüklüğü herkes...
  4. Ahmed Bin Hanbel hayatı

Ahmed Bin Hanbel hayatı

Ahmed Bin Hanbel hayatı Ahmed Bin Hanbel biyografisi "Ahmed Bin Hanbel kimdir?" diyen misafirimizin sorusu üzerine Ahmed Bin Hanbel hayatı hakkında küçük çaplı bir araştırma yaptık ve edindiğimiz bilgileri buradan paylaşmak istedik. Çünkü istedik ki, sizlerde bilgi sahibi olun Melek'ler. Ahmed b. Hanbel 164/780 yilinda Bagdad'ta dogdu.İslâm'da dört büyük fikih mezhebin birisi...
  5. Ahmed Hulûsi Efendi

Ahmed Hulûsi Efendi

Ahmed Hulûsi Efendi kimdir hayatı hakkında bilgi var mı bu sitede yada bilen var mı bu sitede varsa yazsınnn!

Sayfayı Paylaş