gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ahmedinejad: Türkiye'ye ihtiyacımız yok

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] İran Cumhurbaşkanı Ahmedinejad, ABD-İran ilişkilerinde Türkiye'nin arabuluculuğuna ihtiyaç olmadığını söyledi.

İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad, İran ile ABD arasında arabulucuk yapılmasıyla ilgili olarak "ortada hakkaniyet ve saygı varsa, arabuluculuğa gerek kalmaz" yorumunda bulundu.

Ahmedinejad, başkent Tahran'daki Ekonomik İşbirliği Teşkilatı (EİT) 10. liderler zirvesi kapsamında, aralarında Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün de bulunduğu liderlerle yaptığı ikili görüşmeler ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, arabuluculuğa gerek olmadığını belirterek, "Tutumumuz açık: Eğer ortada bir hakkaniyet ve saygı varsa, dünyada sorun kalmaz" dedi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz ay İngiliz Guardian gazetesine verdiği demeçte, İran'ın Türkiye'den, ABD ile arasını yapmasını istediğini söylemişti.

Ahmedinejad: Türkiye'ye ihtiyacımız yok konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gece Yolcuları - Aşka İhtiyacım Yok

Gece Yolcuları - Aşka İhtiyacım Yok

Bir sen değil herkes unuttu beni Bir sen değil herkes uyuttu beni Gözden uzak olunca Gönlün unuttu beni Sevgimiz ayrı olunca Terk edip gittin beni Ah! Ayrılık sevgiye ilaç olur Buna sabrın yok senin İstemem artık bunu Aşka ihtiyacım yok benim
  2. Bu vazoların çiçeğe ihtiyacı yok

Bu vazoların çiçeğe ihtiyacı yok

vazoların çiçeğe ihtiyacı yok Tasarım deryasının sınır tanımaz yaratıcılığı, evin en önemli aksesuarlarından olan vazolarda da kendini gösteriyor. Dekorasyon tarzı nolursa olsun her evin olmazsa olmazı olan vazolar artık çiçeklerin güzelliğine meydan okurcasına iddialı Dekorasyon trendlerinin belki de en az etkilediği unsurlardan biri vazolardır. O dönem hangi dekorasyon anlayışı hakim...
  3. 'evlenmeye ihtiyacım yok'

'evlenmeye ihtiyacım yok'

Saba tümer son zamanlarda hep gözönünde ama bana biraz yapmacık geliyor özellikle attığı kahkahaları:D SON ZAMANLARIN ÜNLÜ PROGRAMCISI SABA TÜMER'DEN ÖZEL AÇIKLAMALAR.. Hayranı olduğumuz birçok oyuncu, yönetmen ve sanatçıyı onun sorularıyla daha iyi tanıyoruz. O kadar eğlenceli bir program yapıyor ki, iyi ki spikerliği bırakmış diyoruz. Saba Tümer, Habertürk’te başladığı “Saba...
  4. arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var yoksa deliricem

arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var yoksa deliricem

benim derdim iş yerimle ocak ayından beri burdayım ama sanırım artık dayanamıyorum. yaptıkları her şeye dayanıyodum ama artık kaldıramaz oldum sürekli hiç bir şey yokken her heyi sorun etmeye başladılar.öle hakaret ediyolar ki ne hayvanlığım ne görgüsüzlüğüm hiç bir şey kalmıyo söylemedikleri.sus kafana yumruk atarım konuşma ukala görgüsüz daha neler neler ama artık çekemiyorum ne zaman...
  5. Allahın yardıma ihtiyacı yok neden melekleri yarattı?

Allahın yardıma ihtiyacı yok neden melekleri yarattı?

Allah, herhangi bir yardıma ihtiyacı olmadığı halde, melekleri niye yarattı? Kendisi bir ol demekle yaratabileceği şeyleri, niye meleklere yaptırıyor? CEVAP Evet, Allahü teâlânın hiç kimsenin yardımına ihtiyacı olmadığı gibi, her şeyi yoktan bir ol demekle yaratabilir. Bir âyet-i kerime meali şöyledir: (Allah bir şeyi yaratmak isteyince, ol der, o da hemen oluverir.) [Bekara 117] Ancak,...

Sayfayı Paylaş